QUIZ. Odkrywamy Kielce! Czy rozpoznajesz miejsca na zdjęciach?

i

Autor: Piotr Stańczak

Quiz

Rozpoznasz te miejsca w Kielcach? Odpowiedz, jakie obiekty znajdują się na zdjęciach. Szybki quiz

2023-11-24 8:31

Jak dobrze znasz Kielce, czy potrafisz rozpoznać miejsca, które przedstawiamy na poszczególnych zdjęciach? Przekonajcie się sami i weźcie udział w naszym prostym quizie!

Charakterystyczne kamienice, skrzyżowania, szyldy i witryny sklepów - kto posiada zmysł obserwacyjny, ten potrafi skojarzyć je z konkretnym miejscem, ulicą, obiektem czy siedzibą konkretnej instytucji. Taka umiejętność z pewnością przyda się w trakcie rozwiązywania quizu. Przedstawiamy zdjęcia różnych ulic i miejsc publicznych, mniej lub bardziej rozpoznawalnych.

Rozpoznajesz te miejsca w Kielcach? Quiz

Dobraliśmy oczywiście takie fotografie, które nie sugerują jednoznacznie, jaki to rejon Kielc, ale wnikliwy obserwator nie powinien mieć problemów, aby odgadnąć, co przedstawia i gdzie zostało wykonane.

Zachęcamy do udziału we wspólnej zabawie. Quiz (poniżej) składa się z ośmiu pytań, każde zawiera zdjęcie miejsca i cztery możliwe odpowiedzi. Uwaga - tylko jedna z nich jest prawidłowa!

QUIZ. Rozpoznajesz te miejsca w Kielcach? Odpowiedz, jakie obiekty znajdują się na zdjęciach

Pytanie 1 z 8
Na którym przystanku w Kielcach znajduje się ten autobus?
QUIZ. Odkrywamy Kielce. Czy rozpoznajesz miejsce na zdjęciu?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE