Rekordowe targi ENEX w Kielcach coraz bliżej

2023-02-28 16:15
Targi Enex w 2022 r.
Autor: Targi Kielce

To będzie nie tylko jubileuszowa, ale i rekordowa edycja targów Energetyki i Elektrotechniki oraz Odnawialnych Źródeł Energii. 8 marca w Targach Kielce już po raz 25. rozpocznie się wystawa ENEX.

Prezentacje najnowszych energooszczędnych i ekologicznych technologii, gra miejska z atrakcyjnymi nagrodami, emocjonujący turniej instalatorów fotowoltaiki na żywo i spotkanie z najbardziej rozpoznawalnymi youtuberami branży OZE – to tylko część atrakcji, jakie zaplanowano podczas jubileuszowych Targów OZE w Targach Kielce.

Targi, które "wystrzeliły"

- Tutaj trafiliśmy w dziesiątkę - przyznaje Andrzej Mochoń, prezes Targów Kielce. - Historia tych targów jest taka, że przez długie lata one były trochę w cieniu targów organizowanych w Bielsku - Białej. Rozwijaliśmy tę energetykę odnawialną, ale jeszcze nie był na to właściwy czas w Polsce. Teraz te targi wystrzeliły - dodaje.

Już wiadomo, że jubileuszowa edycja Targów ENEX zapowiada się rekordowo. W Targach Kielce pojawi się ponad 200 wystawców w tym m.in. takie firmy jak: SOLTEC, Solplanet, Fronius, Ochsner, Sunprofi, K2 Systems, KENO, Grodno. Na liście wystawców są już przedsiębiorstwa z 12 krajów, w tym m.in. z Polski, Czech, Holandii, Niemiec, Wielkiej Brytanii, Chin czy Sri Lanki.

- Jadąc gdziekolwiek widać po dachach, na ilu budynkach pojawiła się fotowoltaika. Duża część jej producentów pojawia się w Targach Kielce, gdzie też podpisywane są wielkie kontrakty. Od tego po prostu nie ma już odwrotu - zaznacza Andrzej Mochoń.

ENEX rozpocznie się 8 marca i potrwa dwa dni.

Fotowoltaika na wynajem. Prosty sposób na niższe rachunki za prąd. Pogad@ne. Zbudowane

QUIZ. Tablice rejestracyjne w Polsce. Rozpoznaj województwo! Łatwe?

Pytanie 1 z 10
Tablice rozpoczynające się na literę B oznaczają mieszkańców województwa...
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE