Zespół Perfect

i

Autor: P. Gajek/SE/East News Zespół Perfect to legenda polskiego rocka! Na pierwszym planie wokalista Grzegorz Markowski.

Quiz

Czy znasz historię i piosenki grupy Perfect? Dokończ słowa utworów. Rozwiąż quiz

2023-11-04 0:35

Perfect to jeden z najsłynniejszych polskich zespołów rockowych. Powstał w 1980 roku, swą działalność zakończył w 2021. Na przełomie blisko czterdziestu lat wylansował wiele przebojów. Pamiętasz je? Co wiesz o tej kapeli? Sprawdź swoją wiedzę i rozwiąż quiz.

Hity Perfectu śpiewają kolejne pokolenia fanów, nawet ci, którzy nie są na co dzień zagorzałymi fanami rocka. Historia grupy jest także barwna i bogata. W różnych dekadach zespół potrafił lansować wielkie przeboje.

Czy znasz piosenki Perfect, historię zespołu, dorobek muzyków i ciekawostki związane z tą kapelą? Możesz spróbować swych sił w quizie. Uwaga - składa on się z dziesięciu pytań, w każdym do wyboru są cztery odpowiedzi ale tylko jedna jest prawidłowa.

QUIZ. Czy znasz historię i piosenki grupy Perfect? Dokończ słowa utworów

Pytanie 1 z 10
Z jakiego utworu zespołu Perfect pochodzi fragment: "Formacja mrówek opalonych na brąz, wnikliwie bada każdy stuk, każdy wstrząs"?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE