Piłkarze ręczni z Kielc zagrają Wodny Mecz w Basenach Tropikalnych. To gratka dla kibiców

i

Autor: www.kielcehandball.pl Piłkarze ręczni z Kielc zagrają kolejny Wodny Mecz w Basenach Tropikalnych. Pierwszy odbył się rok temu. Na pierwszym planie Tomasz Gębala.

Sport

Piłkarze ręczni z Kielc zagrają Wodny Mecz w Basenach Tropikalnych. To gratka dla kibiców

2023-08-09 11:54

W środę 9 sierpnia w Basenach Tropikalnych hotelu Binkowski Resort w Kielcach odbędzie się Wodny Mecz z udziałem mistrzów Polski, piłkarzy ręcznych z Kielc.

Spotkanie rozpocznie się o godzinie 18.00 na obiektach przy ulicy Szczepaniaka 42 w Kielcach.

- Będzie to druga edycja „Wodnego Meczu”. Tuż przed rozpoczęciem sezonu gwiazdy mistrza Polski w piłce ręcznej pojawią się całą drużyną w Świętokrzyskich Tropikach aby rozegrać przyjacielskie spotkanie z drużyną Basenów Tropikalnych. To idealna okazja aby spotkać i porozmawiać zawodników K.S Handball Kielce w czasie okresu przygotowawczego tuż przed wyjazdem na klubowe Mistrzostwa Świata w Arabii. Dodatkowo idealna gratka dla kibiców oraz kielczan, aby ujrzeć zawodników w nietypowej egzotycznej scenerii Aquaparku - zapowiadają organizatorzy spotkania z hotelu Binkowski Resort w Kielcach.

W trakcie imprezy będą też konkursy, zabawa z didżejem oraz wiele innych atrakcji. Więcej informacji o biletach na mecz znajdziecie tutaj: Wodny Mecz 3h Baseny Tropikalne 09.08.2023

Świętokrzyskie. Strefa kibica w Kielcach podczas finału Ligi Mistrzów piłkarzy ręcznych
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE