Galeria zdjęć

Piłkarze ręczni Barlinka Industrii Kielce na wakacjach. Zobacz, gdzie spędzają urlopy

2023-07-12 11:30

Piłkarze ręczni Barlinka Industrii Kielce cieszą się wakacjami. Odpoczywają w różnych, malowniczych zakątkach świata. Zobaczcie gdzie.

Kieleccy szczypiorniści mają za sobą ciężki sezon. Nasza drużyna obroniła tytuł mistrza Polski, zajęła także drugie miejsce w Lidze Mistrzów (w czerwcowym finale przegrała z SC Magdeburg).

Piłkarze ręczni z Kielc ładują akumulatory

To był ciężki rok, nie tylko ze względów sportowych. Klub Vive Handball poszukiwał sponsorów w trakcie rozgrywek i nie wiadomo było, czy uda się utrzymać dotychczasowy skład. Na szczęście zespół do samego końca walczył o najwyższe cele w kraju i Europie.

Lato jest okresem ładowania akumulatorów przed nowym sezonem. Piłkarze ręczni z Kielc wybierali głównie zagraniczne kierunki i tam spędzali urlopy z rodzinami bądź znajomymi. W trakcie wypoczynku w Turcji swoje czterdzieste urodziny świętował drugi trener naszego zespołu Krzysztof Lijewski! Stan cywilny zmienił Miguel Sanchez Migallon z Hiszpanii (on po sezonie 2022-23 pożegnał się z kieleckim klubem). Jak i gdzie wypoczywali (i nadal wypoczywają) nasi szczypiorniści? To możecie zobaczyć na zdjęciach w galerii powyżej.

Barlinek Industria Kielce zacznie nowy sezon

Nowy sezon w męskiej PGNiG Superlidze piłkarzy ręcznych rozpocznie się 30 sierpnia. W pierwszym spotkaniu Barlinek Industria Kielce zmierzy się u siebie z Chrobrym Głogów. Pojedynek odbędzie się w Hali Legionów.

Jeśli chodzi o Ligę Mistrzów, to nasza drużyna w nowym sezonie Ligi Mistrzów zagra w grupie A. Znalazły się tam również: THW Kiel (Niemcy), Paris Saint-Germain Handball (Francja), Aalborg Håndbold (Dania), OTP Bank – PICK Szeged (Węgry), HC Eurofarm Pelister (Macedonia Północna), HC Zagrzeb (Chorwacja) oraz Kolstad Handball (Norwegia). Pierwsze spotkania odbędą się 13-14 września, na inaugurację podopieczni Tałanta Dujszebajewa zagrają u siebie z Aalborgiem.

Świętokrzyskie. Strefa kibica w Kielcach podczas finału Ligi Mistrzów piłkarzy ręcznych
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE