Piknik rodzinny i zawody na 1/4 mili. To wszystko w Masłowie w najbliższą niedzielę

2022-06-22 14:45
Fast VAG
Autor: Fast VAG

Już w najbliższą niedzielę, 26 czerwca, na lotnisku w Masłowie odbędzie się Piknik rodzinny Fast VAG oraz zawody na 1/4 mili. To prawdziwa gratka dla fanów szybkiej jazdy i sportowych samochodów, ale i również dla tych, którzy lubią spędzać czas wspólnie z rodziną. Będą dmuchańce, plac zabaw oraz foodtracki.

Oczywiście głównym punktem niedzielnej imprezy będą zawody na ¼ mili, do których może się zgłosić każdy zainteresowany. W wyścigach nie chodzi tylko o samochód, ale i również o kierowcę. Konieczny jest refleks i silne nerwy, nie można pozwolić sobie na falstart, trzeba również idealnie wstrzelić się w światła – liczy się jak najmniejszy czas reakcji. Każdy kierowca i jego samochód może się zmierzyć z tym kultowym dystansem (1/4 mili, czyli 402,3 m).

Fast VAG
Autor: Fast VAG

26 czerwca o godzinie 8:00 nastąpi otwarcie bram, a pierwsze jazdy odbędą się między 10:00 a 14:45. Półfinaliści i finaliści spotkają się od 15:00. W trakcie imprezy — jako pierwsi w Polsce — będziemy za pomocą SMS-ów informować każdego zawodnika (zaraz po ukończeniu przejazdu) o przejeździe wraz z jego osiągniętym wynikiem (czasie przejazdu). Ponadto każdy, zarówno uczestnik jak i widz, będzie mógł przeczytać opisy aut poprzez zeskanowanie naklejki, która znajduje się na szybie auta.

Nie tylko sportowe samochody i wyścigi

Poza wyścigami samochodów, odbędzie się również piknik rodzinny. Organizatorzy przygotowali liczne atrakcje, takie jak: dmuchańce i plac zabaw, animatorów, którzy zapewnią dzieciom moc atrakcji. Na terenie imprezy będzie również miejsce, by zjeść z foodtracków. 

Pruli ulicami na złamanie karku. Spieszyli się do kina i na nielegalne wyścigi
Sonda
Czy byłeś kiedyś świadkiem nielegalnych wyścigów samochodowych?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE