Fast VAG

i

Autor: Fast VAG

Piknik rodzinny i zawody na 1/4 mili. To wszystko w Masłowie w najbliższą niedzielę

2022-06-22 14:45

Już w najbliższą niedzielę, 26 czerwca, na lotnisku w Masłowie odbędzie się Piknik rodzinny Fast VAG oraz zawody na 1/4 mili. To prawdziwa gratka dla fanów szybkiej jazdy i sportowych samochodów, ale i również dla tych, którzy lubią spędzać czas wspólnie z rodziną. Będą dmuchańce, plac zabaw oraz foodtracki.

Oczywiście głównym punktem niedzielnej imprezy będą zawody na ¼ mili, do których może się zgłosić każdy zainteresowany. W wyścigach nie chodzi tylko o samochód, ale i również o kierowcę. Konieczny jest refleks i silne nerwy, nie można pozwolić sobie na falstart, trzeba również idealnie wstrzelić się w światła – liczy się jak najmniejszy czas reakcji. Każdy kierowca i jego samochód może się zmierzyć z tym kultowym dystansem (1/4 mili, czyli 402,3 m).

Fast VAG

i

Autor: Fast VAG

26 czerwca o godzinie 8:00 nastąpi otwarcie bram, a pierwsze jazdy odbędą się między 10:00 a 14:45. Półfinaliści i finaliści spotkają się od 15:00. W trakcie imprezy — jako pierwsi w Polsce — będziemy za pomocą SMS-ów informować każdego zawodnika (zaraz po ukończeniu przejazdu) o przejeździe wraz z jego osiągniętym wynikiem (czasie przejazdu). Ponadto każdy, zarówno uczestnik jak i widz, będzie mógł przeczytać opisy aut poprzez zeskanowanie naklejki, która znajduje się na szybie auta.

Nie tylko sportowe samochody i wyścigi

Poza wyścigami samochodów, odbędzie się również piknik rodzinny. Organizatorzy przygotowali liczne atrakcje, takie jak: dmuchańce i plac zabaw, animatorów, którzy zapewnią dzieciom moc atrakcji. Na terenie imprezy będzie również miejsce, by zjeść z foodtracków. 

Pruli ulicami na złamanie karku. Spieszyli się do kina i na nielegalne wyścigi
Sonda
Czy byłeś kiedyś świadkiem nielegalnych wyścigów samochodowych?