Pieniądze dla Korony Kielce. Klub będzie promował Świętokrzyskie

i

Autor: UMWŚ Piłkarze Korony Kielce wystąpią w spocie reklamowym i będą zachęcali do zwiedzania świętokrzyskich atrakcji turystycznych.

Pieniądze dla Korony Kielce. Klub będzie promował Świętokrzyskie

2021-11-29 10:23

Województwo świętokrzyskie dorzuci pieniędzy Koronie Kielce a klub w zamian za to będzie reklamował region. Umowa na działania promocyjne opiewa na kwotę pół miliona złotych. W ramach współpracy między innymi ma powstać spot zachęcający do odwiedzenia świętokrzyskich atrakcji turystycznych.

W ramach współpracy na stroje treningowe pierwszej drużyny Korony Kielce ma trafić herb województwa świętokrzyskiego. Piłkarze wystąpią również w spocie promującym nasz region. Materiał wideo ma trafić do mediów społecznościowych klubu oraz będzie wyświetlany na telebimach podczas rozgrywanych na stadionie w Kielcach meczów Korony.

- Korona Kielce to marka rozpoznawalna w całej Polsce. Promocja regionu poprzez wykorzystanie wizerunku drużyny i jej zawodników oraz wydarzeń sportowych przyczyni się do większej rozpoznawalności naszego województwa i umożliwi dotarcie do nowych odbiorców z Polski i zagranicy – mówi marszałek Andrzej Bętkowski.

- Cieszymy się, że Województwo Świętokrzyskie dołącza do grona naszych partnerów i dziękujemy za okazane zaufanie. Korona to Kielce, a Kielce to ważny punkt na mapie naszego województwa. W okolicy jest wiele pięknych miejsc, którymi warto się chwalić. Wierzymy, że dzięki naszej współpracy kibice z całej Polski jeszcze chętniej będą odkrywać Świętokrzyskie - dodaje prezes Korony Łukasz Jabłoński.

Działania promocyjne będą realizowane do końca marca 2022 roku.

Wielkie ściganie w lodowatej Brdzie! Za nami Ice Swimming Festival

QUIZ. Czy jesteś urodzonym zwycięzcą?

Pytanie 1 z 9
Lubisz planować swoje obowiązki, czy działasz spontanicznie?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE