Ojciec Mateusz znany i lubiany nie tylko w Sandomierzu. Jak dużo wiesz o serialu oraz aktorach? Rozwiąż quiz

i

Autor: Artur Hojny/SUPER EXPRESS/EAST News W tytułową rolę w "Ojcu Mateuszu" wciela się Artur Żmijewski.

sprawdź się!

"Ojciec Mateusz" jest znany i lubiany nie tylko w Sandomierzu. Jak dużo wiesz o serialu oraz aktorach? Quiz

2023-11-05 0:16

"Ojciec Mateusz" to serial, który polubiły miliony widzów. Dzielny ksiądz, który rozwikłuje policyjne zagadki i pędzący ulicami Sandomierza na swoim rowerze, zyskał sympatię. Jak dużo wiecie o tym serialu, jego bohaterach i plejadzie znanych aktorów? Warto sprawdzić swą wiedzę w quizie.

"Ojciec Mateusz" to popularny serial, nierozerwalnie związany z Sandomierzem, ale znany i lubiany przez widzów w całym kraju i nie tylko. Na przełomie lat zyskał dużą popularność.

Co wiesz o "Ojcu Mateuszu"? Sprawdź się w quizie

Śledztwa, zwroty akcji, przełomowe momenty, które pozwalają rozwikłać kryminalne sprawy. To wszystko dostaje widz, śledzący kolejne odcinki "Ojca Mateusza". Serial emitowany jest od grudnia 2008 roku. Pojawiło się w nim wielu znanych i lubianych aktorów, niektórzy właśnie dzięki niemu zyskali popularność. Atutem jest także możliwość oglądania na ekranie sandomierskich (i nie tylko) okolic.

Jak dobrze znacie Artura Żmijewskiego, odtwórcę głównej roli i pozostałych znanych aktorów, czy znacie ciekawostki związane z tą produkcją?

Możecie sprawdzić swoją wiedzę i wziąć udział w naszym quizie. Składa on się z siedmiu pytań, w każdym do wyboru podaliśmy cztery odpowiedzi, ale tylko jedna jest prawidłowa!

QUIZ. Co wiesz o serialu "Ojciec Mateusz". Czy znasz aktorów, ich role, miejsca gdzie kręcono sceny? Sprawdź swą wiedzę

Pytanie 1 z 7
Jakie nazwisko nosi Ojciec Mateusz, tytułowy bohater serialu?

Czytaj także:

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE