Galeria zdjęć

Morsy z grupy Aktywny Ćmińsk powitały sezon. Oni zimy się nie boją!

2023-11-20 10:03

W listopadzie wiele grup morsów z województwa świętokrzyskiego zaczyna sezon zimowych kąpieli. W niedzielę 19 listopada inauguracyjne spotkania mieli Aktywni Ćmińsk.

Miejscem spotkań morsów z Ćmińska i okolic jest zalew Umer (gmina Zagnańsk). W niedzielę w regionie spadł pierwszy śnieg. Aktywni po zakończeniu kąpieli spotkali się przy ognisku. Można było podzielić się wrażeniami z pierwszego spotkania w sezonie i już planować kolejne.

- Pierwsze śnieżne morsowanie w tym sezonie. Morsowe debiuty, młodzi kibice, żar ognia, energetyczna muza i ciepła herbatka - to wszystko było dziś a jeszcze więcej już za tydzień, podczas Andrzejkowego Morsowania z Aktywny Ćmińsk. Będzie lanie wosku i andrzejkowe wróżby! - informuje grupa Aktywny Ćmińsk na swoim profilu na Facebooku.

Andrzejkowe spotkanie odbędzie się w niedzielę 26 listopada na zalewem Umer. Początek o godzinie 15.00. 

Morsowanie z roku na rok staje się coraz popularniejsze, grupy działają w różnych częściach województwa. Każda ma swoje stałe miejsce do zimowych kąpieli, ale korzystają też z zaproszeń zaprzyjaźnionych zespołów. Morsy wspierają też wiele akcji charytatywnych i propagują zdrowy styl życia.

Świętokrzyskie. Gala sportów walki Klincz Fight Night III w Kielcach

Pierwszy atak zimy w Kielcach i Świętokrzyskiem - zobacz galerię zdjęć:

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE