Galeria zdjęć

Michalina Sosna-Wilkońska to nowa gwiazda "M jak Miłość"! Kim jest aktorka, która wciela się w rolę Kamy?

2024-02-26 20:38

Michalina Sosna-Wilkońska jest nową gwiazdą popularnego serialu "M jak Miłość". Wciela się w rolę Kamy, która związała się z Marcinem Chodakowskim. Zobaczcie galerię zdjęć aktorki, które udostępnia na Instagramie oraz Facebooku.

Kama, bohaterka, w rolę której wciela się Michalina Sosna-Wilkońska, jest tancerką erotyczną. Związała się z Marcinem Chodakowskim (Mikołaj Roznerski), który też znalazł się na życiowym zakręcie po rozwodzie z Izą (Adrianna Kalska).

Kim jest serialowa Kama z "M jak Miłość"?

Co ciekawe, niepełnosprawna siostra Kamy, Ania, także zakochała się w Marcinie. Kama to dziewczyna z temperamentem, która bardzo troszczy się o swoją siostrę. Towarzyszy jej też poczucie winy, ponieważ to z jej powodu przed laty doszło do wypadku, który doprowadził Anię do kalectwa. Ania przeszła skomplikowaną operację, której podjął się brat Marcina, Olek (w tej roli Maurycy Popiel). Jak potoczą się losy miłosnego trójkąta? Fani czekają z niecierpliwością na kolejne odcinki.

Michalina Sosna, odtwórczyni roku Kamy w "M jak Miłość", ma 24 lat, pochodzi z Tych. Jest nie tylko aktorką, ale również prezenterką i artystką kabaretową. To absolwentka Wydziału Aktorskiego Państwowej Wyższej Szkoły Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej im. Leona Schillera w Łodzi.

Michalina Sosna-Wilkońska i jej role

Sosna-Wilkońska występowała dotąd w takich znanych produkcjach jak "Przyjaciółki", "W rymie serca", "Na dobre i na złe", "Komisarz Alex", "Barwy szczęścia", "Korona królów" i jeszcze wielu innych. Jest laureatką dziesiątej edycji programu Polsatu "Twoja twarz brzmi znajomo". Prowadziła także koncert Debiutów podczas Krajowego Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu oraz "Star Voice. Gwiazd mają głos".

Dominika Chorosińska grała w M jak miłość, a teraz objęła takie stanowisko! O jej życiu prywatnym plotkowała cała Polska

Polskie hity dyskotek lat 90. i początku XXI wieku. Pamiętasz je?

Pytanie 1 z 10
Który muzyk jest wykonawcą piosenki "Love song for Halina"?