Łomża Vive Kielce jedzie na mecz do Puław

2021-10-15 10:25
Vive Kielce - PSG
Autor: CyfraSport

To nie musi być spacerek. Piłkarze ręczni Łomży Vive Kielce nie zwykli przegrywać meczów w PGNiG Superlidze, ale w sobotę czeka ich trudne spotkanie. Mistrzowie Polski zagrają w Puławach z Azotami, czyli trzecią siłą tegorocznych rozgrywek.

- Traktujemy ten mecz, jak mecz Ligi Mistrzów. Wiadomo, że przygotowujemy się tak samo. Jeszcze jesteśmy dodatkowo zmotywowani. Wiemy co nasz czeka w Puławach - zapewnia Cezary Surgiel, gracz Łomży Vive Kielce.

Co ciekawe, mecz w Puławach zostanie rozegrany w nowej hali, która może pomieści ponad trzy tysiące kibiców, czyli prawie pięć razy więcej niż poprzednia.

- Szczerze, to nie ma żadnego znaczenia, gdzie gramy. Boisko wszędzie ma takie same wymiary. Wiadomo, że są tylko kibice, którzy nam sprzyjają lub nie. Na to też jednak staramy się nie zwracać szczególnej uwagi. Myślę, że będzie wszystko w porządku - dodaje Surgiel.

Pojedynek Azotów z Łomżą Vive rozpocznie się jutro o godz. 13.

Poradnik Zdrowie: kiedy iść do psychologa?

QUIZ: Zgadnij, jaką gwiazdą jestem

Pytanie 1 z 6
Jestem w szpitalu i sytuacja jest poważna. Nie powstrzyma mnie to jednak przed złożeniem pozwu o rozwód! Faktycznie, dokumenty składamy już 3 raz. Ale tym razem więcej szans nie będzie! Kim jestem?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE