Letnia Akademia Karate w Skarżysku-Kamiennej. Będą treningi oraz wycieczki (3)

i

Autor: Piotr Stańczak Karatecy ze Skarżyska-Kamiennej szykują się do letniej akademii, która wystartuje 21 sierpnia.

Wakacje 2023

Letnia Akademia Karate w Skarżysku-Kamiennej. Będą treningi oraz wycieczki

2023-08-04 7:50

Od 21 do 31 sierpnia w Zespole Szkół Technicznych ul. Tysiąclecia 22 odbywać się będzie kolejna edycja Letniej Akademii Karate w Skarżysku-Kamiennej.

Zajęcia organizuje Skarżyski Klub Sportów Walki „Kyokushin-Karate” Zaborek-Team. Jak co roku na uczestników Letniej Akademii Karate czeka mnóstwo atrakcji. Oprócz zajęć na sali gimnastycznej, na której uczestnicy będą kształtować swojeciało i ducha, bawić się i uczyć tańczyć, a także poznawać tajniki sztuki karate czeka na nich kilka wspaniałych wycieczek całodniowych a między innymi:

  • Parku Wodnego w Krakowie
  • Parku Wodnego Suntago we Wręczy koło Mszczonowa
  • Hangaru 646 parku trampolin Jump City Warszawa
  • Parku Rozrywki Energylandia w Zatorze koło Oświęcimia

Inne atrakcje to wyjście do kina, Kombinatu Formy w Skarżysku-Kamiennej. Organizacja akademii jest możliwa dzięki wsparciu prezydenta Skarżyska-Kamiennej Konrada Kroniga oraz wójta Skarżyska Kościelnego Jacka Bryzika. - Pozostało jeszcze kilka miejsc. Gdy zapełnimy listę, będziemy przyjmować na listę rezerwową. Wszystkim uczestnikom zapewnimy radość, uśmiech i wspaniałą przygodę. Na zakończenie akademii na uczestników będą czekały wspaniałe upominki zcudowną dyskoteką. Zapisy trwają pod numerem telefonu 601-206-812 - zachęca sensei Zbigniew Zaborski.

Świętokrzyskie. 100-lecie Polskiego Związku Bokserskiego w Kielcach
Letnia Akademia Karate w Skarżysku-Kamiennej. Będą treningi oraz wycieczki (2)

i

Autor: Archiwum SKSW Kyokushin Karate Skarżysko
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE