Korona rozbita w Niepołomicach

2021-11-28 14:42
Podbeskidzie Bielsko Biała - Korona Kielce 2:3
Autor: Korona Kielce

Takiego lania chyba nikt się nie spodziewał. Piłkarze Korony po 40 minutach gry w Niepołomicach przegrywali z Puszczą już 0 do 4. Ostatecznie spotkanie 19. kolejki Fortuna 1. Ligii skończyło się hokejowym wynikiem 2 do 5.

- To była kompromitacja w naszym wykonaniu. Trudno inaczej to nazwać - powiedział po spotkaniu w Niepołomicach Dominik Nowak, trener Korony. - Niby byliśmy przygotowani na walkę, na te stałe fragmenty gry Puszczy. Wszyscy jednak widzieli, jak to wyglądało. To mecz, którego nie zamierzam komentować na tym etapie - dodał.

Wydaje się, że nad Dominikiem Nowakiem zebrały się czarne chmury. Już w Niepołomicach padło pytanie o to, czy poprowadzi Koronę w następnym meczu.

- To nie jest pytanie do mnie. Ja nie tracę wiary. Ten zespół stać na zdecydowanie więcej i trzeba to odmienić. Potrzebny jest nam impuls w postaci dobrej gry w następnym spotkaniu - odpowiedział trener Korony.

A to następne spotkanie Korona rozegra już we wtorek. O godz. 18 na Suzuki Arenie w meczu Fortuna Pucharu Polski kielczanie podejmą Górnika Łęczna.

Wielkie ściganie w lodowatej Brdzie! Za nami Ice Swimming Festival

QUIZ: Dzieciństwo w PRL. Pamiętacie te gry i zabawy?

Pytanie 1 z 10
Podczas nieobecności dorosłych stół zamieniało się:
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE