Korona kontra lider pierwszej ligi. Przed nami ciężka przeprawa żółto-czerwonych

2020-10-17 23:29 MUR
Wisła Płock - Korona Kielce
Autor: TOMASZ RADZIK/SUPER EXPRESS Wisła Płock - Korona Kielce

W niedzielę Korona po raz trzynasty zmierzy się z ŁKS-em. Tym razem będzie to starcie na poziomie Fortuna 1 Ligi. Łodzianie obecnie znajdują się w czubie tabeli, zaś żółto-czerwoni zajmują raptem 13. miejsce.

Korona w meczach wyjazdowych notuje dobre wyniki. Kielczanie liczą na kolejne punkty w niedzielnym meczu. - Na wyjeździe jeszcze nie przegraliśmy i to jest dobry prognostyk przed meczem, ale też chcemy lepiej zacząć grać na własnym stadionie. W Kielcach graliśmy słabo, dużo na ten temat rozmawialiśmy i mam nadzieję, że przyniesie to pożądane efekty - skwitował Maciej Firlej, zawodnik Korony Kielce. 

Drużyna w spotkaniach na Suzuki Arenie nie jest wystarczająco skuteczna, aby zdobywać więcej punktów. - W każdym z meczów u siebie problem polegał na tym, że stwarzaliśmy sobie sytuacje, ale podejmowaliśmy złe decyzje w kluczowych momentach. Martwią również popełniane błędy w defensywie. Musimy się starać ich wystrzegać - dodał. 

- Dobre nastawienie psychiczne i realizacja założeń taktycznych może być w tym meczu kluczowa w kontekście wywalczenia trzech punktów - powiedział trener Korony Kielce Maciej Bartoszek przed meczem z ŁKS-em Łódź.

Spotkanie między tymi zespołami będzie miało miejsce w Łodzi już w najbliższą niedzielę. Pierwszy gwizdek sędziego wybrzmi o godzinie 12.40.

DON KASJO: Najman to najdroższy WOREK do BICIA! Vlog Andrzeja Kostyry

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.