Koncert gry w wykonaniu Łomży Vive Kielce. Flensburg bez szans

2021-10-14 9:36
Łomża Vive Kielce
Autor: Cyfra Sport Łomża Vive Kielce

Miała być ostra wymiana ciosów, była koncertowa gra gospodarzy. W meczu 4. kolejki Ligi Mistrzów piłkarze ręczni Łomży Vive Kielce rozbili w Hali Legionów niemiecki Flensburg 37 do 29.

- Nasz plan na ten meczy był prosty. Twarda i konsekwentna gra w obronie. Do tego żeby nie gubić piłek w ataku, długo rozgrywać do pewnej piłki i to się udało – mówi gracz Łomży Vive Szymon Sicko, który zdobył najwięcej, bo 9 bramek.

Do przerwy kielczanie prowadzili 21 do 16. Po zmianie stron nawet na chwilę nie oddali inicjatywy rywalom. – Przed mecze wiedzieliśmy, że mają świetnych bramkarzy, więc cieszę się, że tyle bramek udało się rzucić. Mam nadzieję, że osiągnęliśmy już nasz właściwy poziom i go utrzymamy – dodaje Sicko.

W najbliższą sobotę kielczanie zagrają w Puławach z Azotami spotkanie PGNiG Superligi, a kolejny mecz Ligi Mistrzów 20 października w Hali Legionów z FC Porto.

Bielsko-Biała: Pędził ekspresówką 240 km/h!
Sonda
Czy Dzień Nauczyciela to potrzebne święto?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE