Eksplozja w Ćmielowie (pow. ostrowiecki)

i

Autor: Policja

Kolejna eksplozja w regionie!

Wybuch na budowie w Ćmielowie! Poszkodowany mężczyzna z urazem dłoni trafił do szpitala

2023-03-24 16:57

Kolejna eksplozja miała miejsce w województwie świętokrzyskim! Tym razem do wybuchu doszło w Ćmielowie (powiat ostrowiecki) przy pracach budowlanych na kolei. Przedmiot nieznanego pochodzenia, uszkodził rękę 45-latka.

Do eksplozji przedmiotu doszło dzisiaj koło godziny 11. W Ćmielowie, przy ulicy Legionów, pracownik budowlany znalazł przedmiot nieznanego pochodzenia.

- Ze wstępnych ustaleń wynika, że 45-letni mężczyzna w trakcie prac budowlanych znalazł przedmiot, który następnie wybuchł. Mężczyzna z urazami dłoni został zabrany do szpitala - informuje Ewelina Wrzesień, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Ostrowcu Świętokrzyskim. 

Na miejsce zostali wezwani saperzy, którzy sprawdzili miejsce wybuchu. W okolicach prac budowlanych jest już bezpiecznie.

Obecnie policjanci, ustalają dokładnie okoliczności tego zdarzenia oraz ustalają dokładnie, co to był za przedmiot.

Przypomnijmy, że wczoraj do podobnej sytuacji doszło w miejscowości Okalina-Kolonia w powiecie opatowskim. Podczas budowy obwodnicy Opatowa jeden z pracowników prawdopodobnie natrafił na 100-kilogramową bombę z czasów II wojny światowej. Mężczyzna z obrażeniami twarzy został odwieziony do szpitala.

Świętokrzyskie. Kierowca porzucił psa, nagrał go policjant
Sonda
Czy zdarzyło ci się znaleźć niewybuch?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE