Kocięta ze schroniska czekają na opiekunów!

2022-05-26 14:39
Bezdomny kot
Autor: Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Dyminach/Facebook

Jeśli ktoś szuka czworonożnego przyjaciela na długie lata, warto odwiedzić schronisko w Dyminach​. Szczególnie teraz jest tam bardzo dużo kociąt, dlatego placówka apeluje o adopcje.

Chciałam bardzo zaapelować do wszystkich osób, które chcą zaopiekować się małym kociakiem i zyskać przyjaciela na całe życie, o to aby adoptowali kocięta z naszego schroniska. Okres wiosenny jest dla nas ciężkim czasem, ponieważ trafia do nas bardzo dużo małych kotów, które potrzebują wyjątkowej opieki, trzeba też karmić je z butelki, a schronisko to nie miejsca dla kociego dzieciństwa- mówi Klaudia Kogut, technik weterynarii w Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt w Dyminach.

Kociaki czekają na właścicieli jednak przygarnięcie czworonoga ze schroniska to duże wyzwanie i odpowiedzialność, dlatego musi to być przemyślana decyzja.

Z naszej strony oferujemy darmową kastrację w odpowiednim dla kociaka wieku oraz podstawowe pierwsze szczepienia - dodaje Klaudia Kogut, technik weterynarii w Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt w Dyminach. 

Zainteresowani adopcją bezdomnych zwierzaków powinni skontaktować się ze schroniskiem w Dyminach.

Zwierzęta z Ukrainy w krakowskim schronisku
Sonda
Masz czworonoga z adopcji?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE