Galeria zdjęć

Kieleckie pięcioraczki razem z rodziną świętowały Dzień Mamy. Było dużo wzruszeń i wspomnień

2023-05-29 7:18

- Najwspanialsze i najważniejsze zadanie jakie otrzymałam od życia to bycie MAMĄ i to taką raz na 52 miliony narodzin … taką do potęgi piątej … od 4 lat szóstej - przyznała w dniu swojego święta mama słynnych kieleckich pięcioraczków oraz ich młodszej siostrzyczki.

Dzień Mamy to jedno z tych świąt, które w rodzinie kieleckich pięcioraczków zawsze celebruje się w wyjątkowy sposób. Historia rodziny Szymkiewiczów jest zresztą jedyna w swoim rodzaju. Julia, Karolina, Maja, Natalia i Oliwia dokładnie 5 kwietnia tego roku skończyły piętnaście lat.

Kieleckie pięcioraczki "medycznym cudem"

Urodziły się w 2008 roku w Krakowie jako wcześniaki, nazywano je "medycznym cudem". Dla ich rodziców - Pauliny i Piotra - przyjście dziewczynek na świat oznaczało całkowity przewrót w życiu. Cztery lata temu urodziła się szósta pociecha - także dziewczynka, Marcelinka. Rodzina cieszy się każdym wspólnym dniem. 

O urodzinach dziewcząt pisaliśmy w kwietniu, artykuł znajdziecie tutaj: Kieleckie pięcioraczki mają już 15 lat! Wielkie święto i niezwykła historia rodziny. "Przygoda do potęgi piątej!"

Mama kieleckich pięcioraczków i Marcelinki: dodają mi skrzydeł

Przypadające na 26 maja święto mamy to też okazja do wspomnień. Na facebookowym profilu Pięcioraczki pani Paulina zamieściła wzruszający wpis.

- Mam 6 wspaniałych Córek, które dodają mi skrzydeł… dlatego każda myśl, każdy mój oddech… dla Was Moje Gwiazdki. Jesteście sensem mojego życia… choć każdego dnia uczycie mnie pokładów cierpliwości tak po ludzku, to uwielbiam Was i Kocham z całego serca nie wyobrażam sobie życia bez każdej z Was i każdej z osobna … jesteście wszystkim co mam najważniejsze, najpiękniejsze … po prostu MOJE … empatyczne i mądre Kobietki - napisała Paulina Szymkiewicz, gratulując przy okazji piątce swoich córek zdanych egzaminów ósmoklasisty.

- Dla mnie jesteście The Best zawsze w Was wierzyłam, wierze i będę wierzyć i kibicować każdego dnia i będę w każdej chwili… na dobre i na złe… w radościach i smutkach - przyznaje mama dziewcząt.

Oryginalny wpis w całości zamieszczamy poniżej.

Świętokrzyskie. Festyn Kielce dla Ciebie obok dworca autobusowego
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE