Kielecki Jam Hulajnogowy. Będzie się działo w okolicy Kadzielni

2021-09-24 16:11
Kielecki Jam Hulajnogowy. Będzie się działo w okolicy Kadzielni
Autor: Markus Trier / Pixabay

Skejtpark przy Kadzielni w Kielcach wypełnią akrobacje na hulajnogach. W tę sobotę 25 września o godzinie 9 wystartuje tam Kielecki Jam Hulajnogowy.

Jak powiedział współorganizator Tomasz Cieślik, szykuje się spora impreza.

- Kielecki Jam Hulajnogowy to zawody na hulajnodze wyczynowej. Przybędą do nas zawodnicy z całej Polski, więc będzie można zobaczyć fajne tricki. Mamy nadzieję, że atmosfera będzie bardzo gorąca – zapowiada Tomasz Cieślik.

Tak naprawdę zawody hulajnogowe w Kielcach są otwarte dla każdego.

- Zapraszamy wszystkich do kibicowania i zapisywania się. Wystartować może tak naprawdę każdy. Wystarczy wejść na Facebooku na stronę Polonia Extreme i znaleźć szczegóły zapisów. Wymogiem jest jedynie posiadanie kasku i podpisanej zgody na udział - mówi Katarzyna Dziedzic, współorganizatorka imprezy.

Dla najlepszych wyczynowców na hulajnogach przygotowane są nagrody. Imprezę sportową organizuje Urząd Miasta, Regionalne Centrum Wolontariatu i Fundacja Mama w mieście Kielce.

Otwarcie poznańskiego Centrum Szyfrów Enigma

QUIZ. Tajemnice gwiazd polskiego sportu

Pytanie 1 z 10
Justyna Żyła jest spokrewniona z jednym ze skoczków narciarskich. Jest nim:
Justyna Żyła
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE