Kabaret Skeczów Męczących wystąpi w Kielcach i Pińczowie. Rusza Polska Misja Komiczna

i

Autor: Facebook/Kabaret Skeczów Męczących Kabaret Skeczów Męczących wystąpi 9 grudnia w Kielcach, dzień później w Pińczowie.

Rozrywka

Kabaret Skeczów Męczących wystąpi w Kielcach i Pińczowie. Rusza Polska Misja Komiczna

2023-11-21 11:10

Kabaretów Skeczów Męczących przygotowuje się do występów w Kielcach oraz Pińczowie. Odbędą się one 9 i 10 grudnia w Kielcach oraz Pińczowie.

Kabaret Skeczów Męczących świętuje w tym roku 20-lecie powstania i przygotowuje z tej okazji jubileuszowy materiał. Będzie można obejrzeć go za kilka tygodni. Szerzej o tej inicjatywie pisaliśmy tutaj: Kabaret Skeczów Męczących z Kielc w szpitalu na Czarnowie! Powstaje ciekawy materiał

Kabaret Skeczów Męczących w Kielcach i Pińczowie

Aktualnie kabaret występuje w składzie: Karol Golonka, Marcin Szczurkiewicz, Michał Tercz oraz Jarosław Sadza. W sobotę 9 grudnia wystąpi w Wojewódzkim Domu Kultury w Kielcach w ramach trasy "Polska misja komiczna". Wydarzenie to rozpocznie się o godzinie 17.00 w siedzibie WDK przy ulicy Ściegiennego 2.

- Lecimy w kosmos! Zabieracie się z nami? Polska misja komiczna została powołana do eksploracji najodleglejszych zakątków duszy zwykłego Polaka. Bo to jacy jesteśmy to istny kosmos. Jako że wszystko najlepiej obserwuje się z dystansu, KSM pomoże wam unieść się ciut nad Ziemię. Będziecie się śmiać, dziwić, czasem oburzać. Zobaczycie siebie, swoich sąsiadów, nasze społeczeństwo we wszystkich jego barwach - zapraszają artyści z Kabaretu Skeczów Męczących.

- W lekkim stanie nieważkości poczujecie jak dobrze można się bawić i jak rozrywka może wynieść Was na inną orbitę. To misja komiczna na skalę naszych możliwości. Misja, która otwiera oczy niedowiarkom. Nasza, przez nas wykonana… i to nie jest nasze ostatnie słowo - zapewniają artyści. Patronem medialnym wydarzenia jest Radio ESKA i serwis www.eska.pl.

Dzień później, w niedzielę 10 grudnia, pochodzący z Kielc kabaret wystąpi w Pińczowie. Początek również o 17 w hali Powiatowego Ośrodka Kultury, Sportu, Turystyki i Rekreacji przy ulicy Republiki Pińczowskiej 42.

Wejściówki można kupić za pośrednictwem strony internetowej Kabaretowe bilety.

Szykują jubileuszową trasę

Kabaret Skeczów Męczących szykuje jubileuszową trasę pod hasłem "Jeszcze nigdy nie było tak dobrze". Zainauguruje ją 19 stycznia 2024 roku w Krośnie na Podkarpaciu. Kabaret pojawi się także w kilku miejscach w województwie świętokrzyskim: Kazimierzy Wielkiej i Busku-Zdroju (oba występy 3 lutego) oraz Skarżysku-Kamiennej (4 lutego).

Czytaj również: "Świętokrzyskie style"! Pamiętacie słynny cover w wykonaniu Kabaretu Skeczów Męczących? W teledysku była miss oraz "Big Boy"!

Tego mogłeś nie wiedzieć o Idze Świątek!
Listen on Spreaker.
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE