Hit na Suzuki Arenie. Korona zagra z Widzewem

2021-10-15 10:16
Żółto-niebiescy poderwali się do gry i zremisowali. Arka Gdynia i Korona Kielce podzieliły się punktami
Autor: Arka Gdynia twitter

Na ten mecz czeka wielu kibiców w Polsce. Już dziś wieczorem dojdzie do hitu 13. kolejki, a może nawet całej rundy Fortuna 1. Ligi. Druga w tabeli Korona Kielce podejmie na Suzuki Arenie lidera Widzewa Łódź.

- Zapowiada się fajny mecz, na pewno na szczycie, więc myślę, że kibice dopiszą. Nie możemy się tego spotkania doczekać - mówi Dominik Nowak, trener Korony Kielce. - Wierzymy, że frekwencja będzie bardzo wysoka. Hit kolejki, więc nic tylko grać - dodaje. 

Dziś do dyspozycji szkoleniowca Korony będą prawie wszyscy gracze - być może także kontuzjowany ostatnio Adam Frączczak.

- Adam trenuje już indywidualnie. Robimy wszystko, żeby mieć pełną kadrę na to spotkanie. Może być niespodzianka dla rywala. Nie chcę dzisiaj zdradzać wszystkiego. Podejmiemy decyzję przed spotkaniem - podkreśla Dominik Nowak.

Początek starcia dwóch głównych kandydatów do awansu do ekstraklasy o godzinie 20.30.

Albańczycy przepraszają: Jest nam wstyd za kibolski skandal
Sonda
Czy denerwują Cię utrudnienia podczas biegów ulicznych?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE