Gwiazdy piłki nożnej w Kielcach

i

Autor: Świętokrzyski Urząd Marszałkowski Marszałek województwa Andrzej Bętkowski (z lewej) oraz były słynny napastnik Korony Kielce Grzegorz Piechna zachęcają do udziału w pikniku 3 czerwca.

Sport

Gwiazdy piłki nożnej w Kielcach! W czerwcu odbędzie się festyn "Gramy z biało-czerwoną"

2023-05-25 14:45

Dawne gwiazdy polskiego futbolu, byli reprezentanci kraju oraz zawodnicy świętokrzyskich klubów wystąpią na imprezie "Gramy z biało-czerwoną", która odbędzie się w sobotę 3 czerwca na stadionie Suzuki Arena w Kielcach.

Do spotkania na stadionie Korony Kielce zachęcali podczas spotkania z mediami m.in. wiceminister sportu Anna Krupka, marszałek województwa Andrzej Bętkowski, sekretarz województwa Mariusz Bodo, szef Świętokrzyskiej Federacji Sportu Robert Janus i były napastnik Korony Kielce, Grzegorz Piechna oraz Szczepan Ruman, prezes Świętokrzyskiej Grupy Przemysłowej “Industria”. Rusza nabór chętnych do uczestnictwa.

Piłkarskie gwiazdy na Suzuki Arenie w Kielcach

Impreza uświetni Dzień Dziecka. – To moc atrakcji i niespodzianek, przygotowanych dla dzieci, młodzieży i osób dorosłych. Nie braknie atrakcji sportowych, bo będą turnieje piłkarskie halowe i na murawie, strefa warsztatowa, wielki festyn, teqball, pokazy naukowe, piknik. Do Kielc przyjadą na nasze zaproszenie gwiazdy piłki nożnej: Kamil Kosowski, Grzegorz Piechna, Mariusz Jop, Marcin Robak, Piotr i Paweł Brożkowie, Paweł Golański, Tomasz Kuszczak, Jakub Wawrzyniak – mówiła wiceminister Anna Krupka, cytowana przez stronę internetową Urzędu Marszałkowskiego w Kielcach.

Piłkarski piknik na Suzuki Arenie potrwa w godzinach 9-15. Trwają już zapisy do turnieju dla dzieci U-10 (do lat dziesięciu) oraz rozgrywek halowych open. Zgłaszać można się pod numerami telefonów: 728-323-380 oraz 601-766-794.

Świętokrzyskie. Barlinek Industria Kielce fetuje awans do Final Four Ligi Mistrzów
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE