Turystyka

Gdzie wypocząć i co zwiedzić w województwie świętokrzyskim we wrześniu? Oto nasze propozycje

2023-09-28 14:21

Koniec lata nie musi oznaczać pożegnania z turystycznymi atrakcjami w województwie świętokrzyskim. Wiele z nich będzie dostępnych także we wrześniu. Gdzie można się wybrać jesienią?

Dla tych, którzy wypocząć będą mogli dopiero we wrześniu, ziemia świętokrzyska także oferuje wiele atrakcji. Większość z nich dostępna jest także w ostatnich dniach kalendarzowego lata, podobnie jak teraz, w czasie wakacji. Coś dla siebie znajdą więc miłośnicy wędrówek po Górach Świętokrzyskich, ci, którzy cenią sobie rodzinne wycieczki jak też i turyści szukający ciszy i unikający tłumów oraz odwiedzający różne miejsca pamięci.

Gdzie na wycieczkę w Świętokrzyskiem we wrześniu?

Wiele miejsc można odwiedzać także po 31 sierpnia, zdecydować się na kilkugodzinną wycieczkę bądź zostać na dłużej, wynajmując kwatery. Tych najwięcej jest w samym sercu Gór Świętokrzyskich, w gminach Bodzentyn, Górno, Bieliny, Łagów czy Nowa Słupia. Warto też zaplanować podróż na południe od Kielc.

Propozycje, gdzie wypocząć i co zwiedzić w regionie we wrześniu, prezentujemy w galerii zdjęć powyżej.

Które miejsca turystyczne w Świętokrzyskiem lubisz najbardziej? Zobacz naszą sondę! Kliknij na zdjęcie i zagłosuj.

Sonda
Które miejsce, według Ciebie, jest największą, letnią atrakcją województwa świętokrzyskiego?
Świętokrzyskie. Festiwal kolorów na dachu Galerii Korona w Kielcach
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE