Festiwal Czekolady i Słodkości w Kielcach. Będzie dużo niespodzianek

i

Autor: www.festiwal-czekolady.pl Festiwale Czekolady i Słodkości We Form zawsze dostarczają wielu atrakcji. Najbliższa impreza w Kielcach już 6-8 października.

Zapowiedź

Festiwal Czekolady i Słodkości w Kielcach. Będzie dużo niespodzianek

2023-10-05 8:19

Od 6 do 8 października w Kielcach potrwa Festiwal Czekolady i Słodkości. Nie zabraknie atrakcji dla gości w każdym wieku!

- Będziemy degustować przepyszne, oryginalne, ale i te tradycyjne czekolady, praliny i słodycze! Kielce zapraszają producentów Czekolady i Słodyczy z całej Polski. Na miłośników słodkich chwil, czekać będą stoiska pełne niesamowitych smaków, kształtów i kolorów w czekoladowych odsłonach - zachęcają na Facebooku organizatorzy wydarzenia, ekipa We Form.

Festiwal Czekolady i Słodkości w Kielcach. Jakie będą atrakcje?

Impreza wystartuje w piątek 6 października o godzinie 10.00, finał około 19 w niedzielę. Miejscem czekoladowego święta będzie Plac Artystów w Kielcach. - Będziemy degustować przepyszne, oryginalne, ale i te tradycyjne czekolady, praliny i słodycze! - zapowiadają organizatorzy.

Główne atrakcje Festiwalu Czekolady i Słodkości w Kielcach to:

  • warsztaty czekoladowe i cukiernicze
  • pokazy mistrzów cukiernictwa
  • prelekcje i wykłady dotyczące czekolady
  • liczne degustacje czekolad

Nie zabraknie także innych atrakcji. Wstęp dla zwiedzających jest bezpłatny. W sprawie organizacji własnych stoisk wystawienniczych w czasie wydarzenia należy kontaktować się pod numerem telefonu 730-210-619 lub za pośrednictwem adresu email: [email protected].

Świętokrzyskie. Rzemieślniczy Bazar w Kielcach

QUIZ. Z tego słyną Kielce! Znane marki, firmy i produkty. Co o nich wiesz?

Pytanie 1 z 8
Z czego w latach 1938-70 słynęła najbardziej kielecka fabryka SHL?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE