Ferie 2023 w Świętokrzyskiem. Karatecy ze Skarżyska szaleli na stoku narciarskim w Krajnie. Zobacz wideo i zdjęcia

2023-02-07 18:04

Ponad 40 osób z Zimowej Akademii Karate w Skarżysku-Kamiennej uczestniczyło we wtorek 7 lutego w narciarskiej wyprawie na stok do podkieleckiego Krajna.

Zimowa Akademia Karate w Skarżysku trwa od początku ferii zimowych. Uczestnicy nie tylko ćwiczą sporty walki, ale również korzystają z wycieczek oraz innych atrakcji. Wyjazd na stok narciarski w Krajnie także okazał się strzałem w dziesiątkę. Ci wychowankowie Skarżyskiego Klubu Sportów Walki, którzy potrafią jeździć na nartach, mieli okazję doskonalić swoje umiejętności, zaś kilkanaście osób, szusujących po raz pierwszy wzięło udział w szkoleniu pod okiem instruktorów (zobaczcie film poniżej).

- Często w trakcie zimowych akademii jeździmy na narty. Uczestnicy naszej wyprawy do Krajna także mogą być zadowoleni. Przez długi okres mieli okazję szusować na nartach, w przerwie skorzystać z ciepłych posiłków i napoi. Myślę, że uśmiech na twarzach dzieci najlepiej świadczy o tym, że są szczęśliwe - podsumował Zbigniew Zaborski, trener Skarżyskiego Klubu Sportów Walki "Kyokushin Karate".

Więcej o atrakcjach Zimowej Akademii Karate w Skarżysku-Kamiennej możecie przeczytać tutaj: Ferie 2023 w Świętokrzyskiem. Dużo atrakcji w czasie Zimowej Akademii Karate w Skarżysku. Wideo i zdjęcia

Świętokrzyskie. Akademia Karate w Skarżysku-Kamiennej
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE