Depresja

i

Autor: Pixabay

Ważne!

Depresja w regionie świętokrzyskim. Mała liczba zgłoszeń do specjalistów

2023-11-20 8:55

Województwo świętokrzyskie notuje najmniej zgłoszeń pacjentów z problemami psychicznymi. W skali ogólnopolskiej jest to najgorszy wynik, a depresja nie powinna być bagatelizowana.

Obniżony nastrój i ciągłe zmęczenie, do tego zaburzenia snu, apetytu i pesymistyczne myśli. Tak może wyglądać depresja, ale tych objawów jest znacznie więcej. Nawet co czwarty polski nastolatek zmaga się z zaburzeniami zdrowia psychicznego. Uwarunkowane jest to zarówno czynnikami biologicznymi, społecznymi, jak i cywilizacyjnymi. Osoby dorosłe, których przytłacza codzienna rzeczywistość także ulegają tej podstępnej chorobie.

Województwo świętokrzyskie wciąż notuje najmniej zgłoszeń pacjentów z problemami psychicznymi. W skali ogólnopolskiej jest to najgorszy wynik, a depresja oraz inne problemy psychiczne nie powinny być bagatelizowane.

​Jeśli zauważacie u siebie objawy depresji, nie zwlekajcie i udajcie się do specjalisty. Tutaj znajdziecie​ Terminy oraz placówki pomocy psychiatrycznej w Kielcach.

Jest lepszy niż ludzki kierowca
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE