Cynthia Loewen

i

Autor: Cynthia Loewen blog Cynthia Loewen to była miss Kanady, która odnalazła szczęście jako... gospodyni domowa.

Z życia wzięte

Była miss zajmuje się domem i służy mężowi. Miała być lekarką, ale rzuciła studia medyczne. Dlaczego?

2023-09-22 12:20

Wygrała konkurs piękności, chciała zostać lekarką, ale postanowiła zostać gospodynią domową i służyć swemu mężowi. Ta kobieta twierdzi, że odnalazła sens swojego życia!

Mowa o Cynthii Loewen, byłej miss Kanady. Obecnie kobieta jest influencerką, wspiera ruch Tradwife, skupiający panie, które ponad karierę i pracę zawodową stawiają dbanie o ognisko domowe, rodziny i mężów. Cynthia na swoim kanale na Youtube przyznała, że przed laty miała zostać lekarką, ale ostatecznie porzuciła studia medyczne.

"Uwielbiam służyć mężowi"

- Była sfrustrowana życiem i tak naprawdę nie czułam powołania do zostania kochanką szefa. Chciałam zostać żoną i gospodynią domową… Praca w domu daje mi o wiele większą satysfakcję w porównaniu z jakąkolwiek inną pracą, którą wykonywałam - przyznaje Cynthia Loewen. Poślubiła byłego wojskowego, dziś to jej mąż jest głównych żywicielem rodziny. Dziennik "The Sun" zacytował nawet jedną z wypowiedzi kobiety, która przyznała, że "uwielbia służyć swemu wybrankowi".

Pranie, sprzątanie, gotowanie...

Jak opisuje serwis kobieta.gazeta.pl, mąż byłej miss Kanady decyduje o najważniejszych wydatkach w domu, kobieta sprząta, gotuje, prasuje, opiekuje się dziećmi. Nie ma problemu z tym, że to jej małżonek podejmuje główne decyzje. Cynthia natomiast, mimo ogromu domowych obowiązków, dba o swój wygląd, poranki spędza na siłowni, lubi spacery z psem, przywiązuje wagę do makijażu, biżuterii, fryzury.

Kiedy mąż Cynthii wraca do domu, czeka na niego ciepły posiłek. Czy jest to nudne życie? Na pewno nie dla bohaterki tego artykułu, która przekonuje, że bycie tradycyjną żoną, matką i gospodynią domową może przynieść kobiecie wiele satysfakcji.

Tak zmieniała się Sylwia Grzeszczak
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE