Boksowali w Skarżysku przed wyjazdem na Mistrzostwa Łotwy

i

Autor: Archiwum SKSW Kyokushin Karate Skarżysko Trener Tomasz Miałkowski z Ostrowca Świętokrzyskiego pomógł karatekom w przygotowaniach do zawodów.

Boksowali w Skarżysku przed wyjazdem na Mistrzostwa Łotwy

2023-02-24 7:55

W piątek 24 lutego piętnastu zawodników Skarżyskiego klubu Sportów Walki Kyokushin-Karate wyjechało na Mistrzostwa Łotwy w Karate Kyokushin. Wcześniej jednak zaliczyli trening... bokserski.

W środę wychowankowie klubu korzystali jeszcze z technik bokserskich i treningu, który prowadził były mistrz Polski, medalista wielu prestiżowych turniejów bokserskich, były zawodnik KSZO Ostrowiec Świętokrzyski – Tomasz Miałkowski.

Karatecy i bokserzy ze Skarżyska

Sensei Zbigniew „Zaborek” Zaborski po skończonym treningu podziękował trenerowi boksu za poświęcony czas i przekazaną wiedzę i sądzi, że elementy boksu i trenowanie znacznie ułatwi walkę na Łotwie w turnieju karate w formule full kontaktowej. Druga ekipa w liczbie sześciu zawodników będzie w tym samym dniu (25 lutego w sobotę) walczyć w Przeworsku w Mistrzostwach Polski Południowej i Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików.

- Trzymajcie kciuki za najlepszy klub w mieście, który jak żaden sławi nasze miasto na terenie całego Kraju i za granicą przynosząc miastu wspaniałą reklamę i promocję jak nikt inny - dodaje sensei Zbigniew Zaborski (4 Dan).

Informuje jednocześnie, że trwają zapisy dla mężczyzn i kobiet 40+ i zaprasza wszystkich, którzy kiedyś trenowali Karate Kyokushin i tych, którzy mimo swojego słusznego wieku chcą zacząć przygodę z Karate. Więcej informacji pod numerem telefonu 601-206-812.

Boksowali w Skarżysku przed wyjazdem na Mistrzostwa Łotwy (2)

i

Autor: Archiwum SKSW Kyokushin Karate Skarżysko Młodzi wojownicy otrzymali w czasie zajęć wiele cennych wskazówek.
Świętokrzyskie. Akademia Karate w Skarżysku-Kamiennej
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE