Bilardziści dla Leszka Salwy

i

Autor: Kieleckie Centrum Bilardowe

Bilardziści dla Leszka Salwy. Dziennikarz walczy o powrót do zdrowia

2022-10-13 10:45

Jeszcze nie tak dawno relacjonował najważniejsze wydarzenia sportowe w regionie. Teraz walczy o powrót do zdrowia. Chodzi o dziennikarza Leszka Salwę, któremu prawie rok temu pękł tętniak. Teraz jego przyjaciele chcą pomóc mu w rehabilitacji. Właśnie dlatego już w najbliższą niedzielę w Kieleckim Centrum Bilardowym odbędzie się wyjątkowy turniej.

- Myślę, że najważniejsza jest po prostu obecność. Będą z nami przedstawiciele rodziny Leszka, którzy też potrzebują wsparcia duchowego. Każdy może wpłacić nawet najmniejszą kwotę. Wszystkie pieniądze oczywiście przekażemy rodzinie Leszka na jego leczenie - mówi nam Grzegorz Kędzierski, pochodzący z Kielc prezes Polskiego Związku Bilardowego. - Pomagamy Leszkowi, bo jesteśmy przekonani, że już wkrótce spotkamy się przy stole bilardowym, na stadionie czy płycie boiska - dodaje.

Leszkowi Salwie będzie można także pomóc biorąc udział w licytacjach. - Na teraz mamy do wylicytowania koszulkę i dwie kurtki kadrowe. Mamy też oczywiście kija bilardowego i historyczną koszulkę, bo z 2012 r. z podpisami Oliwii Czupryńskiej i Kasi Wesołowskiej, które po raz pierwszy zdobyły dla Polski tytuł drużynowych mistrzyń Europy - wylicza Grzegorz Kędzierski.

Początek turnieju bilardowego dla Leszka Salwy w niedzielę o godz. 11.

Kibice Realu zapytani o Złotą Piłkę dla Lewandowskiego. Jednoznaczna odpowiedź

QUIZ. Sprawdź, czy jesteś mistrzem przysłów. Nie zdobyć 8/10 to prawdziwy obciach

Pytanie 1 z 10
Na początek coś prostego. Apetyt rośnie w miarę jedzenia. Co to znaczy?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE