Barcelona jednak lepsza. Łomża Industria Kielce przegrywa w Hiszpani

2022-09-23 11:44
Piłkarze ręczni z Kielc na boisku
Autor: Łomża Industria Kielce

Finalnie było 28 do 32. Tak skończył się mecz w Lidze Mistrzów piłkarzy ręcznych z Kielc. Najlepszy z polskiego zespołu okazał się Arkadiusz Moryto, który zdobył sześć bramek.

Braki w pierwszej połowie nie pozwoliły na odrobienie strat, przez co zespół z Kielc przegrał z zespołem z Katalonii. Hiszpańscy bramkarze pokazali bardzo dobrą grę.

"W najważniejszych momentach tego meczu brakło nam zimnej krwii. Jak gra się z najlepszą drużyną Europy, trzeba wykorzystywać swoje szanse. Pierwsza połowa to za dużo przestrzelonych bramek, natomiast druga to odrabianie strat, odważna gra. Natomiast grając przeciwko takiemu zespołowi nie można pozwolić sobie na nie wykorzystywanie szans" - mówi Krzysztof Lijewski, drugi trener mistrzów Polski.

Lista najlepiej zarabiających polskich piłkarzy. Lewandowski nie ma sobie równych!

Już w sobotę Łomża Industria w starciu o ligowe punkty podejmie MMTS Kwidzyn, a kolejny mecz w Lidze Mistrzów żółto-biało-niebiescy zagrają 28 września na wyjeździe z duńskim Aalborgiem.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE