Andrzejki 2023 w Kielcach. Alicja w Krainie Czarów w klubie Maska. Będzie się działo!

i

Autor: Facebook/MASKA Incognito Club Klub Maska w Kielcach jest znany z wyjątkowych imprez.

Impreza

Andrzejki 2023 w Kielcach. "Alicja w Krainie Czarów" będzie królowała w klubie Maska. Będzie się działo!

2023-11-24 8:12

"Alice in Wonderland" - pod takim hasłem odbędzie się zabawa andrzejkowa w klubie Maska w Kielcach. Organizatorzy zapowiadają atrakcje.

Impreza odbędzie się w sobotę 25 listopada, start o godzinie 22. Klub taneczny i nocny Maska mieści się w Rynku 5 w Kielcach.

- W tę wyjątkową, Andrzejkową noc… przeniesiemy Cię do Krainy Czarów! Kto by nie chciał napić się z kapelusznikiem albo wziąć numer od Alicji… tej nocy wszystko się może zdarzyć! Chcesz wejść w ten zakręcony świat? Czy jesteś wystarczająco obłąkany? Przyjdź i przekonaj się! - zachęca klub Maska.

O muzyczne atrakcje w sali głównej zadbają didżeje - Marcin S. oraz Rob. Stan, natomiast w Black Roomie będzie rządził DJ Paul.

Chętni mogą rezerwować miejsca pod numerem telefonu 601-099-616. Wstęp dla pań powyżej 21 lat i panów +23.

Andrzejki 2023 w Kielcach. Alicja w Krainie Czarów w klubie Maska. Będzie się działo!

i

Autor: Facebook/MASKA Incognito Club

QUIZ. Czy znasz kielecki Czarnów? Co wiesz o tym osiedlu? Sprawdź swoją wiedzę

Pytanie 1 z 10
Do jakiej gromady na przełomie lat 50. i 60. należała wieś Czarnów, której tereny dziś znajdują się w granicach osiedla?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE