Agrotech 2023 w Targach Kielce (2)

i

Autor: Targi Kielce Na terenie Targów Kielce powstają już tymczasowe hale dla wystawców i gości Agrotech 2023.

Agrotech 2023. Targi Kielce budują już hale tymczasowe

2023-02-17 14:45

28. Międzynarodowe Targi Techniki Rolniczej Agrotech 2023 już „rosną” – w połowie lutego rozpoczęła się budowa trzech hal tymczasowych. Wystawcy zajmą w sumie dziesięć hal i teren zewnętrzny Targów Kielce.

Na dni od 17 do 19 marca przestrzenie wypełnią najnowocześniejszą technologią służącą rolnikom. Agrotech to największa wystawa targowa w halach w kraju spośród wszystkich branż gospodarki i jedna z najbardziej liczących się w Europie.

Agrotech 2023 w Targach Kielce. Pokaz pracy "na żywo"

Wystawcy prezentują szeroką ofertę dla gospodarstw rolnych – od ciągników, przez kombajny i maszyny, urządzenia do obsługi, systemy zarządzania, nawigacje, po nawozy, środki ochrony, materiał siewny, pasze, środki dezynfekcyjne i wszelkie akcesoria.

Zajmą one miejsca w siedmiu halach Targów Kielce o powierzchni 36 tysięcy metrów kwadratowych oraz w trzech halach tymczasowych o powierzchni 12,5 tysiąca metrów kwadratowych. Maszyny, zwłaszcza te potężne, zostaną ustawione też na terenie zewnętrznym. Tu będą prowadzone pokazy pracy „na żywo” urządzeń przygotowanych w ramach targów gospodarki leśnej Las-Expo, które od 22 lat towarzyszą wystawie branży agro. 

Agrotech 2023 w Targach Kielce

i

Autor: Targi Kielce Przygotowania do Agrotech 2023 w Targach Kielce ruszyły już pełną parą.

Targi Agrotech 2023 to także solidny zastrzyk wiedzy. W piątek, 17 marca od godziny 11 zwiedzający będą mogli wziąć udział w konferencji „Precyzyjnie o rolnictwie – nowa Wspólna Polityka Rolna”, organizowanej przez Wydawnictwo Plantpress, przy wsparciu Komisji Europejskiej. Będzie mowa o tym, jak nowe technologie wspierają polskie gospodarstwa rolne. Udział w targach Agrotech w piątek potwierdził Wicepremier, Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi Henryk Kowalczyk. 

Agrotech 2023. Konferencje dla rolników

W sobotę i niedzielę, 18 i 19 marca, firma ProInvest Doradztwo Inwestycyjne zaprosi na konferencje omawiające korzystanie z ekoschematów. W sobotę o godzinach 12.30 i 14 oraz w niedzielę o 11 i 13 specjaliści określą, w jaki sposób wszyscy producenci rolni mogą maksymalnie wykorzystać możliwości oferowane przez ekoschematy i uzyskać najwyższe dopłaty. Wszystkie konferencje zostaną przeprowadzone w hali E, w kapsule E3.

Wśród wystawców będą też firmy oferujące sadzonki kwiatów, krzewów i drzew, także do ogrodów – zwiedzający będą mogli zrobić zakupy.

Świętokrzyskie. Targi Sadownictwa i Warzywnictwa w Kielcach
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE