Agnieszka Chylińska w Kielcach. Przed nami koncert "25 lat na scenie"

2020-09-10 9:52 Artykuł sponsorowany
Agnieszka Chylińska w Kielcach. Przed nami koncert 25 lat na scenie
Autor: mat.prasowe Koncert Agnieszki Chylińskiej odbędzie się 18 września w Amfiteatrze Kadzielnia

Już w piątek, 18 września o godzinie 19:30 w Amfiteatrze Kadzielnia w Kielcach rozpocznie się koncert Agnieszki Chylińskiej w ramach trasy koncertowej "25 lat na scenie". Koncert miał odbyć się już pod koniec kwietnia, ale został przełożony ze względu na pandemię.

Koncert Agnieszki Chylińskiej w Amfiteatrze Kadzielnia w Kielcach

Na ten moment fani Agnieszki Chylińskiej czekali bardzo długo. Artystka obchodzi w tym roku 25-lecie obecności na scenie muzycznej. Z tej okazji ruszyła w trasę koncertową "25 lat na scenie". Pierwotnie wszystkie koncerty miały odbyć się wiosną, ale pandemia koronawirusa pokrzyżowała te plany. Na szczęście nie na długo, bo znamy już nowe daty koncertów Agnieszki Chylińskiej.

Artystka wystąpi m.in. w Amfiteatrze Kadzielnia w Kielcach już 18 września o godzinie 19.30. Bilety są dostępne na stronie ebilet.pl

Agnieszka Chylińska o wydarzeniu:

Kiedy skończyłam 18 lat, jedynym moim marzeniem było wyjście na scenę i wykrzyczenie swojego młodzieńczego buntu, swoich emocji, siebie…Myślałam, że to będzie jednorazowe, że nikt nie zaufa tej szalonej i niegrzecznej dziewczynie, jaką byłam. Po 25 latach, kiedy okazało się, że sen osiemnastolatki trwa i stał się moją drogą, pasją, pracą i namiętnością, muszę przyznać – w środku ciągle mam zbuntowane dziecko, które cały czas chce krzyczeć, mówić do ludzi, pragnie ich obecności i sympatii.

Dlatego na samą myśl o mojej Trasie 25-lecia czuję ogromną euforię i entuzjazm. To moje życie, największa miłość i najcudowniejsza relacja: ja i Publiczność. Bo koncert to zawsze duet: artysta i ludzie, którzy go cenią i uwielbiają słuchać. Chcę do Was przyjść taka, jaka jestem: bezczelnie szczera, cholernie Wam oddana i mająca od lat ogromny problem ze słowem „kompromis”.

Przez te 25 lat razem dojrzewaliśmy. Dowiadywaliście się co u mnie po tekstach piosenek i kolejnych zmianach kolorów włosów. Bo ja właśnie taka jestem: zmienna i konsekwentna w swoim szaleństwie.

Ta trasa jest Wam dedykowana. O Was myślałam, gdy ją przygotowywaliśmy i to ja na Was czekam. Bądźmy tam razem szczęśliwi i dobrze się bawmy, bo o to właśnie chodziło tej osiemnastoletniej dziewczynie 25 lat temu. WARTO BYŁO SZALEĆ TAK!

Organizatorzy:

Top Management, Wagart, Zenith Media, Benka.be

Zasady bezpieczeństwa:

  • zapewnienie co najmniej 5 m² na osobę;
  • obowiązek zachowania 2-metrowej odległości pomiędzy uczestnikami;
  • wyznaczenie znakami poziomymi miejsc dla publiczności uwzględniających zachowanie dystansu;
  • konieczność zakrywania ust i nosa przez uczestników wydarzenia, chyba że zostanie zachowana odległość nie mniej niż 2 m od innych osób;
  • wyraźne oddzielenie i oznaczenie terenu dla widowni (aby uniemożliwić mieszanie się publiczności z osobami postronnymi, np. spacerowiczami);

Uwaga! Obowiązek zachowania dystansu między uczestnikami nie dotyczy:•   osoby, która przyszła z dzieckiem poniżej 13. roku życia;•   osoby, która towarzyszy osobie z niepełnosprawnością lub osobie, która ze względu na stan zdrowia nie może poruszać się samodzielnie;•   osób wspólnie zamieszkujących lub gospodarujących

Artykuł sponsorowany