31 Finał WOŚP w Kielcach. Torty na licytację

i

Autor: 31. Finał WOŚP - Kielce - Sztab #262 Na licytatację w Pałacyku Zielińskich w Kielcach trafią między innymi te torty, przygotowane przez Curkiernię Iwony Wójcik.

31. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Kielcach. Trwa wielkie granie! Program wydarzeń

2023-01-29 8:39

Rozpoczął się 31. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w całym województwie świętokrzyskim. Dużo atrakcji czeka uczestników imprez i wydarzeń w samych Kielcach.

Wolontariusze już od wczesnych godzin rannych zbierają pieniądze do puszek na ulicach. Jeśli chodzi o scenariusz wydarzeń finałowych w stolicy województwa, prezentują się następująco:

Dużo atrakcji będzie na kieleckiej ulicy Sienkiewicza.

- Od godziny 14:00 również będzie tętnić życiem. Jak zawsze można liczyć na strażaków ochotników, którzy zaprezentują swoje pojazdy i umiejętności. OSP Ćmińsk zaprasza na mostek nad Silnicą, tam po godz. 16:00 odbędzie się pokaz cięcia samochodu, a po zmroku druhowie będą gasić palący się tłuszcz na patelni. Na rogu ul. Sienkiewicza i Małej, trenerzy psów z grupy Wilczqw będą radzić na co zwrócić uwagę przed wzięciem psa oraz jak postępować z niesfornymi zwierzętami. Na Sienkiewce przy Placu Artystów zaparkują też samochody biorące udział w rajdach Złombol - zapowiada Urząd Miasta Kielce na swojej stronie internetowej.

Przy Banku PKO zaprezentują się żołnierze, którzy będą prezentować imitacje broni. Kwestę do puszek poprowadzą także strażacy-ochotnicy z podkieleckich miejscowości. Darczyńcy mogą liczyć na pyszne jedzenie oraz baloniki z helem.

Całkowity dochód z licytacji zostanie przeznaczony na wsparcie 31 Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Tym razem fundusze zostaną przeznaczone na walkę z sepsą.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE