Po kaliskich aukcjach dla WOŚP. Medal siatkarzy sprzedany za ponad 13 tysięcy zł!

2021-02-17 10:56
Prezydent Kalisza z medalem siatkarzy
Autor: fot. Urząd Miasta Kalisza Złoty medal siatkarzy na aukcje WOŚP przekazał prezydent Kalisza Krystian Kinastowski (na zdjęciu)

13 100 zł za medal siatkarzy, i nieco ponad 360 zł za start w drużynie prezydenckiej. To wynik licytacji przedmiotów wystawionych przez prezydenta Kalisza na aukcjach Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Kaliski sztab Wielkiej Orkiesty Świątecznej Pomocy wystawił na swoje aukcje kilkanaście przedmiotów. Największym zainteresowaniem cieszył się Złoty medal polskiej reprezentacji siatkarzy, zdobyty na Mistrzostwach Świata w 2018 roku. Do Kalisza trafił jako prezent dla władz miasta od prezesa Polskiego Związku Piłki Siatkowej za organizację finału Mistrzostw Polski Juniorek 2020. Teraz medal wylicytowała osoba z województwa kujawsko-pomorskiego.

Za start w drużynie prezydenckiej podczas Formoza Challenge zapłacono 366 zł. Zwycięzca licytacji wystartuje w teamie władz miasta w biegu z przeszkodami z wykorzystaniem sprzętu i wiedzy jednostek wojskowych. Zawody mają odbyć się 16 maja w lesie winiarskim.

Z kolei na oficjalnych aukcjach WOŚP można było licytować też plakat z zeszłorocznego, 47. Międzynarodowego Festiwalu Pianistów Jazzowych, podpisany przez Leszka Możdżera. Za afisz wystawiony przez Centrum Kultury i Sztuki w Kaliszu zapłacono ostatecznie 345 zł.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE