kks kalisz vs. motor lublin

i

Autor: fot. KKS Kalisz, Facebook 11 marca KKS Kalisz zagrał z Motorem Lublin

22. kolejka eWinner 2. ligi piłki nożnej

Piłka nożna. KKS Kalisz przegrywa u siebie z Motorem

2023-03-13 9:58

Kaliska „twierdza” zdobyta. Motor Lublin wygrał z KKS Kalisz 1:0 w 22. kolejce eWinner 2. ligi piłki nożnej mężczyzn. Tym razem kaliszanie nie zdobyli żadnych punktów.

Nie takiego wyniku się spodziewaliśmy, mówi wprost Bartosz Tarachulski, trener Trójkolorowych.

- Niestety nie udało się, nie zdobyliśmy nawet jednego punktu. Mecz był wyrównany. Pierwsze dwadzieścia minut to duża dominacja naszego zespołu. Później błąd jednego zawodnika spowodował, że Motor wyszedł na prowadzenie.

Mimo przegranej trener Dumy Kalisza mecz uważa za udany. Docenia determinację kaliskiego zespołu, który starł się nie tylko z drużyną z Lublina, ale także z trudną pogodą: wiatrem i śniegiem.

- Jestem zadowolony z postawy zawodników, bo chcieli wygrać, walczyli do ostatniej minuty, z poświęceniem. Jednak w piłce nożnej nie zawsze się wygrywa. Teraz nam się nie udało.

Po sobotnim meczu KKS nadal jest wiceliderem tabeli, ale jego pozycja nie jest już tak pewna, bo nad drużynami z 3. i 4. miejsca mają tylko jeden punkt przewagi.

Kolejne spotkanie na murawie Stadionu Miejskiego przy ul. Łódzkiej już w tę sobotę, 18 marca. Duma Kalisza podejmie GKS Jastrzębie.

Partnerem medialnym KKS Kalisz jest Radio Eska.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE