test-mecz

Autor: KKS Kalisz

Pierwszy test-mecz kaliszan odhaczony!

2022-06-27 11:00

W pierwszym sparingu letniego okresu przygotowawczego 2022, zawodnicy KKSu Kalisz zremisowali 0:0 z Chrobrym Głogów.

Duma Kalisza ma za sobą w sparing w letnim okresie przygotowawczym. Pierwszym przeciwnikiem kakaesiaków była drużyna Chrobrego Głogów, z którą udało się wywalczyć jedynie remis 0:0.

Do przerwy to podopieczni Bartosza Tarachulskiego przeważali na murawie. W drugiej części wkradło się kilka prostych błędów, które skutkowały większą ilością okazji dla pierwszoligowca. W 73. minucie rzutu karnego nie wykorzystał Michał Borecki.

Przed KKSem, jeszcze sporo pracy i przygotowań do nowego sezonu w eWinner II lidze.

Następnym przeciwnikiem sprawdzającym formę kaliskich piłkarzy, będzie zespół Chojniczanki Chojnice, z którą zmierzą się już w środę 29. czerwca.