polska łotwa

i

Autor: FB Arena Ostrów

Ostrów. Wielki mecz przed Mistrzostwami Europy

2023-02-17 12:38

Polska reprezentacja piłki ręcznej w Hali Arena Ostrów. To tutaj już w kwietniu rozegrany zostanie ostatni mecz kwalifikacyjny do mistrzostw Euro 2024. Rywalem biało-czerwonych będzie drużyna z Łotwy.

Ostrów po raz pierwszy będzie gospodarzem takiego wydarzenia - mówi prezes spółki Ostrowskie Inwestycje Sportowe Zbigniew Trzoska. Na pewno są dwie składowe tego wyboru. Po pierwsze mamy wspaniały obiekt. Druga to publiczność, kibice piłki ręcznej, którzy już zostali dostrzeżeni w całej Polsce. I to pewnie zdecydowało o tym, że Polski Związek Piłki Ręcznej zdecydował się z nami współpracować. Ze względu na formułę współpracy, formę umowy dużo zadań organizacyjnych leży po stronie naszej spółki. To wszystko co jest związane z imprezą masową, przygotowaniem boiska do meczu, trybun i zabezpieczenia dokumentacji. A PZPR jest odpowiedzialny za to, żeby dostarczyć tu drużyny i sędziów.

arena ostrow

i

Autor: fb arena ostrów

A mecz Polska – Łotwa rozegrany zostanie w Ostrowie 30 kwietnia. Szczegóły na stronie Hali Arena.

Źródło: Ostrów. Wielki mecz przed Mistrzostwami Europy
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE