ketle wosp

i

Autor: az Patryk Płomiński, Krzysztof Laskowski i Agnieszka Dera

Ostrów. Po raz pierwszy w Polsce i jest rekord. Specjalnie dla WOŚP kettlebell w natarciu

2023-01-30 16:19

Udało się. Pierwsza w Polsce taka sportowa akcja specjalnie dla WOŚP z rekordem w Ostrowie. Zawodnicy kettlebell z Klubu Ironfit Ostrów podjęli wyzwanie, by wykonać 2023 powtórzenia w podnoszeniu odważników. Za każde płacili sponsorzy, a cała kwota trafi do skarbonki orkiestry.

Na specjalnym podeście w OCK stanęli Agnieszka Dera i Krzysztof Laskowski, którzy wykonali zadanie w 2 godziny i 40 minut. I to razem z bonusem w postaci dodatkowych 31 powtórzeń w duecie, z podwójnym obciążeniem.

wosp ketle

i

Autor: az

A myśleliśmy ze zajmie nam to 5 godzin – mówią sportowcy. 

Jesteśmy bardzo zadowoleni. Zaczęliśmy z takim ciężarem jak planowaliśmy, to znaczy ja z 8-kilowym odważnikiem, a Krzysztof 16-kilowym. W połowie stwierdziliśmy, że jak szaleć to szaleć i stopniowo zwiększaliśmy ciężary dochodząc do naszych norm turniejowych -wyjaśnia Agnieszka Dera. Było trochę łatwiej niż na zawodach, bo można było częściej zmieniać rękę. 

Miało być 5 godzin i mniejsze odważniki, ale tutaj przy tych wszystkich ludziach którzy nas dopingowali motywacja szła, żeby jeszcze jeden, jeszcze więcej. Dlatego podkręciliśmy tempo, a w połowie wymieniliśmy kettle na cięższe, ale nie spodziewałem się, że tak dobrze pójdzie. To powiem, że wynik naprawdę rewelacyjny. Jeśli ktoś będzie chciał go pobić, będzie miał co robić. Ale niech wszyscy wiedzą, że ostrowianie tak załatwiają sprawy - mówi Krzysztof Laskowski

wosp ketle

i

Autor: az

W Kaliszu kettlowe wyzwanie dla WOŚP podjęli Robert Jędrzejewski i Michał Kowalski z Klubu Ironfit Kalisz, którzy wykonali 2023 powtórzenia w 2 godziny i 20 minut.

wosp ketle

i

Autor: fb Agnieszka Dera Rafał Konopielko, Agnieszka Dera, Krzysztof Laskowski, Tomasz Gawełek, Artur Włodarczyk
Źródło: Ostrów. Po raz pierwszy w Polsce i jest rekord. Specjalnie dla WOŚP kettlebell w natarciu
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE