michał grzesiak

i

Autor: az Michał Grzesiak

Ostrów. Michał Grzesiak w kickbokserskim starciu na Gali FEN MMA. To już jutro w Arenie Ostrów

2023-01-27 17:49

Michał Grzesiak, ostrowianin, mistrz świata kickboxingu zmierzy się w podczas gali FEN z zawodnikiem z Wrocławia Tymoteuszem Lewandowskim. Takie emocje czekają nas już w sobotę w hali Arena Ostrów.

To będzie to jedyna walka w formule K1 – trzy rundy po 3 minuty. Ale jeśli któryś trafi mocniej i drugi nie podniesie się w ciągu 10 sekund to może zakończyć się nawet w pierwszej rundzie- mówi Michał Grzesiak. Wszystko zależy od tempa i przygotowania zawodników. Natomiast zawsze trzeba tą siłę zrównoważyć, ale zawsze to jest długa walka. Dłuży się jeszcze bardziej jeśli zawodnik jest zmęczony i ma przed sobą dobrego przeciwnika, to końcówka zaważa na wygranej. Jeśli przeciwnik stawia twarde warunki to trzecia runda jest już na wykończenie.

michał grzesiak

i

Autor: fb FEN

Przed rokiem, podczas Gali FEN Michał Grzesiak przegrał pojedynek kontrowersyjną decyzją sędziów, z Damianem Ostępem. Tegoroczna gala miała być okazją do rewanżu, ale Ostęp wycofał się z udziału. 

Może będzie jeszcze okazja, by ponownie się zmierzyć - mówi Michał Grzesiak. - Na razie jestem gotowy do sobotniej gali. Zdrowie i kondycja dopisują, obyło się na szczęście bez kontuzji i mam nadzieję, że wszystko pójdzie dobrze. 

fen

i

Autor: fb FEN

W programie sobotniej gali jest 9 walk, w tym 8 w formule MMA. Wśród zawodników jest jeszcze dwóch ostrowian – Kamil Kraska i Jacek Jędraszczyk. A partnerem medialnym FEN44 jest Radio Eska.

Źródło: Ostrów. Michał Grzesiak w kickbokserskim starciu na Gali FEN MMA. To już jutro w Arenie Ostrów
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE