wosp

i

Autor: fb Rafał Konopielko Rafał Konopielko, Agnieszka Dera i Krzysztof Laskowski

Ostrów. 2023 pompki. Rafał Konopielko podjął wyzwanie dla WOŚP

2023-01-30 11:57

2023 pompki w dwie i pół godziny. To wyzwanie, jakiego podjął się Rafał Konopielko, mistrz fitnessu z Ostrowa. Specjalnie dla WOŚP. Podczas niedzielnego finału wykonał zadanie, za które płacili sponsorzy. Ostatnie 20 pompek wykonał na jednej ręce, a finałowe 3 - jeszcze z klaśnięciem.

Po raz pierwszy robiłem taką akcję, a zainspirowałem się Agnieszką i Krzysztofem, którzy podjęli wyzwanie podnoszenia 2023 razy kettli też dla WOŚP - mówi Rafał Konopielko. Podjąłem decyzję w czwartek i pomyślałem - spróbujemy. Tym bardziej, że cel szczytny. Codziennie robimy coś zwariowanego, taki jest tryb życia, a fajnie kiedy ktoś za to zapłaci i można zrobić coś dobrego. Sponsorzy się znaleźli, bo mam dużo znajomych, którzy wspierają mnie w innych działaniach, zawodach i zawsze mogę na nich liczyć.

wosp ketle

i

Autor: az

Wielka Orkiestra zagrała po raz 31, a sztab w Ostrowie zebrał rekordową kwotę ponad 400 tysięcy złotych.

wosp pompki

i

Autor: az Rafał Konopielko i Michał Grzesiak
Źródło: Ostrów. 2023 pompki. Rafał Konopielko podjął wyzwanie dla WOŚP
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE