Kaliscy szczypiorniści wracają do gry

i

Autor: Energa MKS Kalisz

Kaliscy szczypiorniści wracają do gry

2023-02-01 10:49

Na ten moment czekali nie tylko kibice, ale przede wszystkim kaliscy szczypiorniści. Już dziś (01.02) Energa MKS Kalisz zmierzy się z MMTS Kwidzyn w 1/8 PGNiG Pucharu Polski. Mecz odbędzie się w Hali Arena w Kaliszu. Początek o 18.30.

Po miesiącu emocji związanych z mistrzostwami świata rozgrywanymi w Polsce i Szwecji piłkarze ręczni Energa MKS-u Kalisz wracają do gry o stawkę. I już dziś (01.02) zmierzą się z drużyną MMTS Kwidzyn.

Zarówno Energa MKS Kalisz, jak i MMTS Kwidzyn w środę rozpoczną swoje zmagania w tych rozgrywkach. Dzięki sklasyfikowaniu w ubiegłym sezonie w czołowej ósemce PGNiG Superligi miały zagwarantowany udział w gronie najlepszych szesnastu ekip w naszym kraju. W ubiegłym sezonie to właśnie na tej fazie MMTS zakończył rywalizację przegrywając z Azotami Puławy, natomiast kaliszanie znaleźli się w najlepszej czwórce eliminując po drodze AZS AWF Biała Podlaska oraz Sandra SPA Pogoń Szczecin.

Jaki będzie wynik spotkania? Przekonamy się już wieczorem. jedno jest pewne, sportowych emocji nie zabraknie. Początek zmagań o 18.30.

QUIZ: Gwiazdy polskiego sportu w PRL-u. Pamiętasz je?

Pytanie 1 z 10
Podejrzewano, że Irena Kirszenstein-Szewińska naprawdę była:
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE