Jarocin. Śmiertlenie pobił znajomą 57-latkę? Podejrzewany o zabójstwo mężczyzna nie żyje

2023-01-24 10:27
polcija
Autor: Policja Ostrów Wielkopolski

Policja ma podejrzewanego o śmiertelne pobi​cie 57-latki z Jarocina. To 60-letni mieszkaniec powiatu poznańskiego. Mężczyzna nie żyje. Prawdopodobnie popełnił samobójstwo. Zdaniem policji - wstępne ustalenia wskazują na to, że to właśnie on brutalnie pobił kobietę, której ciało znaleziono dziś rano w centrum Jarocina.

Jak informuje rzecznik komendy w Jarocinie Agnieszka Zaworska - policjanci dość szybko wytypowali podejrzewanego o brutalne, śmiertelne pobicie kobiety. Ale do jego zatrzymania potrzebowali wsparcia kolegów z Poznania, bo był to mieszkaniec powiatu poznańskiego.

- Po zdarzeniu do działania przystąpił nasz wydział kryminalny, wszystkie patrole prewencji przy wsparciu wydziału kryminalnego z Komendy Wojewódzkiej Policji. Ustaliliśmy, że sprawcą może być mieszkaniec powiatu poznańskiego, znajomy kobiety - mówi rzeczniczka.

I faktycznie, na tym terenie, w mieszkaniu podejrzewanego znaleziono ciało mężczyzny. Wszystko wskazuje na to, że popełnił samobójstwo.

Teraz policja wyjaśnia dokładne okoliczności i motywy zabójstwa kobiety oraz śmierci jej oprawcy.

Jaki będzie dla Ciebie 2023 rok? Rozwiąż quiz i się przekonaj

Pytanie 1 z 8
Co lubisz robić w wolnym czasie?
Źródło: Jarocin. Śmiertelnie pobił znajomą 57-latkę? Podejrzewany o zabójstwo mężczyzna nie żyje
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE