„Festina Lente” w Wieży Ciśnień w Kaliszu

2022-07-01 11:23
„Festina Lente” w Wieży Ciśnień w Kaliszu
Autor: OKP Wieża Ciśnień w Kaliszu

Dziś (1lipca) warto wybrać się do Ośrodka Kultury Plastycznej Wieża Ciśnień w Kaliszu, gdzie odbędzie się wernisaż wystawy „Festina Lente” autorstwa Ariel Zaremby.

W Wieży Ciśnień jest otwarta przestrzeń wystawiennicza o nazwie Galeria’83. Jest to miejsce, w którym swoje prace mogą zaprezentować młodzi, zdolni twórcy. Często studenci lub świeżo upieczeni absolwenci kierunków artystycznych. I tak właśnie jest w przypadku artystki Ariel Zaremby. Wystawę „Festina Lente”, czyli spiesz się powoli będzie można oglądać w Galerii’83 już od dzisiaj.

Artystka bardzo uważnie obserwuje to, co dzieje się dookoła. Wnikliwie analizuje otaczającą rzeczywistość i później przenosi to w sfery swojej twórczości. Ariel Zaremba posługuje się grafiką warsztatową. Artystka ma bardzo klasyczne podejście do sztuki, do tworzenia. Ma niezwykły warsztat.

Mówi Piotr Bigora, dyrektor Wieży Ciśnień.

Wernisaż wystawy dziś o 18.30.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE