Dom Sąsiedzki w Kaliszu zaprasza na „wymiankę”

i

Autor: Dom Sąsiedzki w Kaliszu/fb

Dom Sąsiedzki w Kaliszu zaprasza na „wymiankę”

2022-10-27 11:19

Macie ubrania, torebki, czapki lub inne dodatki i chcielibyście się nimi wymienić? Jeśli tak, to świetnie się składa, bo Dom Sąsiedzki w Kaliszu organizuje „wymiankę”. Ta już w najbliższą sobotę (29.10). Początek o 12.00.

Ubrania przekazane na wymianę powinny być czyste i bez dziur. Warto również zabrać ze sobą wieszaki. Rzeczy, które zostaną po wymianie będą przekazane do Fundacji CHOPS oraz do Fundacji Ubrania do oddania.

Takich wymian organizowaliśmy już kilka. Wiemy, że tego typu wydarzenia cieszą się dużym powadzeniem. Ludzie chętnie wymieniają się ubraniami. Jest to na pewno fajna forma wprowadzenia jakiejś zmiany, która nie wiąże się z tym, że musimy wydać pieniądze.

Mówi ESCE Ewelina Knajdek-Marcinkowska z Domu Sąsiedzkiego

Pomysłodawczynią „wymianki” jest Marta Dutka, która współpracuje z Domem Sąsiedzkim i zajmuje się kreowaniem mody. Podczas sobotniego spotkania opowie o mądrym kupowaniu i podpowie jak można „naprawić” nasze ulubione ciuchy.

QUIZ od modzie i ubraniach. Czy podołasz wyzwaniu?

Pytanie 1 z 9
Kto zaprojektował najdroższą suknię świata, wartą 30 milionów dolarów?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE