Ciśnienie na muzykę. Acoustic Guitar Duo w Wieży Ciśnień w Kaliszu

2022-09-20 18:04
Ciśnienie na muzykę. Acoustic Guitar Duo w Wieży Ciśnień w Kaliszu
Autor: OKP Wieża Ciśnień w Kaliszu

Przed nami kolejny koncert z cyklu ciśnienie na muzykę. W najbliższy piątek, 23.09 w kaliskiej Wieży Ciśnień wystąpi Acoustic Guitar Duo czyli Piotr Domagała i Martin Wesely.

Duet Martin Wesely i Piotr Domagała to połączenie gitary klasycznej i jazzowej. Europejski projekt zrodzony z chęci odkrywania nowych horyzontów muzycznych. Umiejętnie łączy piękno gitarowej muzyki klasycznej z energią świata jazzu, folku i flamenco.

Martin Wesely jest mistrzem gitary klasycznej, absolwentem wiedeńskiego konserwatorium, uczniem Alberto Ponce`a. Koncertuje na najważniejszych europejskich scenach. Piotr Domagała, ceniony wirtuoz gitary jazzowej i akustycznej, kompozytor znany z wielu oryginalnych projektów muzycznych. W dorobku koncertowym ma m.in. występ na scenie NOSRP z samym Patem Methenym. Artyści zaprezentują autorski program. Kompozycje podkreślają piękno gitary wydobywając bogactwo brzmień i niesamowitą energię jaką daje tylko ten instrument.

Mówi Małgorzata Pomykała z Wieży Ciśnień w Kaliszu

Początek koncertu o 19.00. Szczegóły TUTAJ

Jak dobrze znasz najpopularniejsze filmy Netfliksa? Komplet punktów to obowiązek! [QUIZ]

Pytanie 1 z 8
Który gwiazdor Marvela wystąpił w filmie "Gray Man"?
Gray Man
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE