Jelenia Góra: Będą nowe baseny w Termach Cieplickich

2020-03-05 13:51
Zdjęcie ilustracyjne
Autor: Pixabay.com Zdjęcie ilustracyjne

Prawie 2 miliony gości w ciągu 6 lat - tyle osób odwiedziło jeleniogórski aquapark. Termy Cieplickie właśnie obchodzą swój kolejny jubileusz. A co przed nami? Kolejne inwestycje, bo w planach jest budowa nowego basenu i pływalni dla dzieci.

Basem pływacki, park wodny dla dzieci i strefa SPA dla dorosłych. To plany rozwoju jeleniogórskich term na najbliższe lata. Jak mówi - w tym roku chcemy rozpocząć budowę wodnego placu zabaw żeby dzieci mogły się bezpiecznie chlapać w wodzie - mówi Dariusz Stolarczyk, prezes Term Cieplickich. - Przewidujemy różne atrakcje, m.in. sikacze i tryskacze.

Rozbudowa szatni i dodatkowych atrakcji pozwoli powiększyć liczbę odwiedzin nawet o 10% w skali roku. W 2019 roku z Term Cieplickich korzystało ponad 330 tysięcy osób.

W planach na kolejne lata jest też rozbudowa o dodatkowe baseny i strefę SPA w dawnej wilii fabrykanta. Koszt inwestycji to około 10 milionów złotych.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE