BMW porzucone w lesie

i

Autor: facebook.com/Spotted-Iława

Zuchwała kradzież w Iławie! Ukradli BMW i porzucili w lesie. Policja szuka sprawców!

2020-02-02 13:49

Pod osłoną nocy, z parkingu na przeciw więzienia skradziono samochód. Sprawcy wykorzystali auto do rajdu po mieście, po czym zniszczone porzucili w lesie.

Pod osłoną nocy z 31.01 na 01.02, z parkingu na przeciwko Zakładu Karnego w Iławie skradziono samochód marki BMW Seria 5 E39. Złodzieje odjechali skradzionym autem z parkingu przy ulicy 1 Maja 13, po czym porzucili w niedalekim lesie, przy drodze - tzw. "betonówce". Co działo się z samochodem od kradzieży do momentu porzucenia, tego jeszcze nie wiadomo.

Sprawa została zgłoszona iławskiej policji. Jak informują jednak poszkodowani w mediach społecznościowych samochód ma uszkodzone podzespoły oraz koła.

Poszkodowani apelują w mediach społecznościowych do mieszkańców o pomoc w ujęciu sprawców:

Każdego kto może mieć jakiekolwiek informacje prosimy o kontakt z komendą policji lub przez spotted w razie chęci zachowania anonimowości.
Do sprawców:
Miło było niszczyć czyjąś własność?
Pewnie dzisiaj rano wstaliście z myślą, ale fajnie było rozwalić komuś samochód dla własnej chorej satysfakcji i zabawy. Jest to dla Was powód do dumy?
Sprawa została zgłoszona i przyjęta na policji, a ślady zabezpieczone.
O czym mogę Was zapewnić, że poruszymy niebo i ziemię, bo dla nas to nie tylko maszyna do jeżdżenia lub zabawy, a ukochany samochód.

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Iławie pracują już nad tą sprawą. Jeśli macie informacje mogące pomóc w ujęciu sprawców, zadzwońcie na iławską komendę pod numer (89) 640 72 00

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE