Złom Race na grunwaldzkich polach

2020-06-26 12:43 (joyu)
Mazowiecki Wrak Race
Autor: Jakub Tujaka

Rusza II runda Warmińskiej Ligi Wraków, w której za kierownicami specjalnie przygotowanych samochodowych wraków siądą zarówno panowie, jak i panie.

Zamiast pojedynku Krzyżaków z wojskami litewskimi i polskimi będzie można w tym roku zobaczyć walkę starych gruchotów na czterech kołach. Wszystko to w ramach II rundy Warmińskiej Ligi Wraków, w której za kierownicami specjalnie przygotowanych samochodowych rywalizują panowie i panie. 5 lipca o godzinie 9 wystartują, aby powalczyć o Puchar Wójta Gminy Grunwald. Zapisy w dniu zawodów. Kibice - wstęp wolny.

- Drodzy kierowcy mamy dla Was wspaniałą wiadomość... - piszą organizatorzy. - Po dzisiejszej rozmowie z Wojtem Gminy Grunwald mamy zgodę na nieograniczoną liczbę zawodników podczas zawodów na Polach Grunwaldu. Warmińska Liga Wraków jest ogromnie wdzięczna władzom Gminy Grunwald za przychylność, wyrozumiałość oraz rozszerzenie granic co do ilości uczestników. Początkowo mieliśmy zgodę na 70 załóg, ale teraz startuje kto chce z zachowaniem reguł COVID 19. Wójt zgodził się także na uczestnictwo pilota w samochodzie. 

Muzeum Neonów w Warszawie

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.