Zdolne dziewczyny z Ilawy i Lubawy docenił sam minister

2022-12-02 13:12
stypendia
Autor: Starostwo Iławskie Nagrodzone dziewczyny z Lubawy

Zuzanna Dominiczak i Kornelia Duńska z iławskiego „Mechanika”otrzymały stypendium Prezesa Rady Ministrów. Dostały je również trzy uczennice z Zespołu Szkół w Lubawie: Magdalena Markowska, Wiktoria Kozłowska, Aleksandra Łukaszewska

Iławski Zespół Szkół im. Konstytucji 3 Maja w Iławie („Mechanik”) ma zaszczyt pochwalić się swoimi uczennicami, które otrzymały stypendium Prezesa Rady Ministrów. Jak czytamy na facebook-u szkoły: „Niezwykle miło jest nam poinformować, że uczennice Zespołu Szkół im. Konstytucji 3 Maja w Iławie otrzymały stypendium Prezesa Rady Ministrów pana Mateusza Morawieckiego za osiągnięcia edukacyjne w roku szkolnym 2021/2022”. Nagrodzonymi uczennicami są Zuzanna Dominiczak z klasy 4TGA oraz Kornelia Duńska z klasy 3THO. 

Trzy uczennice z Zespołu Szkół w Lubawie: Magdalena Markowska, Wiktoria Kozłowska, Aleksandra Łukaszewska, otrzymały także stypendia Prezesa Rady Ministrów. „Wasze marzenia stają się dla was realnymi celami do realizacji” – mówił Warmińsko-Mazurski Kurator Oświaty Krzysztof Marek Nowacki, który wręczył dyplomy stypendystom.

Stypendia Prezesa Rady Ministrów przyznawane są uczniom, którzy otrzymali promocję z wyróżnieniem, uzyskując przy tym najwyższą w danej szkole średnią ocen lub wykazują szczególne uzdolnienia w co najmniej jednej dziedzinie wiedzy, uzyskując w niej najwyższe wyniki, a w pozostałych dziedzinach wiedzy wyniki co najmniej dobre.

Zdradzam jak się robi rapowy HIT [RÓB RAP] | ESKA XD - Ale to już było #63

QUIZ. Ptaki czy ssaki? Potrafisz rozróżnić te zwierzęta? Orły zdobędą minimum 8/10

Pytanie 1 z 10
Pierwsze pytanie. Kapturnik morski to...
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE